Jason Statham a Guy Ritchie spolu natočili ďalší film. Máme sa na čo tešiť?

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

Jason Statham a Guy Ritchie spolu začali v roku 1998 a to pri snímke Zbaľ prachy a vypadni!. Jednalo sa o Jasonov herecký debut v kriminálnej snímke uznávaného režiséra. Medzi jeho ďalšie diela patrí napríklad aj dobrodružná komédia Krycie meno U.N.C.L.E. alebo minuloročný remake filmu Aladin. 

Medzičasom sa však uvoľnil priestor na natočenie ďalšej snímky režiséra Guya Ritchieho. Na svoj film si povolal už ostrieľaného kolegu Stathama. O čom pripravovaný film vlastne bude?

Jason Statham a Guy Ritchie
Zdroj: bbcamerica.com

Guy Ritchie a Jason Statham opäť spolu

Po úspechu filmu Zbaľ prachy a vypadni! sme sa mohli dočkať ďalšej spolupráce Ritchieho a Stathama. Snímka Podfu(c)k sa stala medzi divákmi a kritikmi veľmi obľúbenou. Na úkor dobrých recenzií a ohlasov si Guy Ritchie mohol viac dovoľovať a prichýlil sa ku krimi gangsterkám.

Bol to takzvaný imitátor Tarantina, no nie všetko mu vždy vyšlo. Na druhú stranu Ritchue vybudoval pre Stathama schody k bránam Hollywoodu. Po filme Revolver z roku 2005 sa ich cesty na chvíľu rozdelili. Každý si šiel vlastnou cestou. Jason Statham si natáčal svoje americké filmy, čo ho doviedlo až ku značke Expendables alebo ku filmovej ságe o autách, Rýchlo a zbesilo.

Guy Ritchie natáčal pre štúdio Warner Bros. a postaral sa aj o minuloročný film z dielne Disney, Aladin. Avšak dnes sa ich cesty znova spojili a my sa môžeme tešiť na návrat ku koreňom. Taktiež sa vyjadril na svoj Twitter, že natáčanie filmu je už hotové a dúfa, že sa film postrihá v nasledujúcich týždňoch. Jeho vyjadrenie si môžete pozrieť nižšie.

O čom film teda bude?

Jason Statham a Guy Ritchie spolu pracujú na filme Cash Truck, ktorý je remakom pôvodného francúzskeho filmu z roku 2004. Príbeh by sa mal točiť okolo záhadného ochrancu menom Alexandre, ktorý je najatý spoločnosťou obrnených nákladných áut. Neskôr sa však zistí, že Alexandre má toho v sebe skrývať oveľa viac, ako sa na prvý pohľad zdá.

Po boku Stathama by si mal zahrať aj Scott Eastwood, Josh Hartnett a Holt McCallany. O filme ďalej vieme len to, že namiesto pôvodného miesta z roku 2004 sa príbeh bude odohrávať v meste anjelov a teda Los Angeles.

Na film si však budeme musieť ešte počkať. Guy Ritchie nám ale tento rok prinesie film Slušní chlapci, v ktorom hlavnú úlohu stvárňuje Matthew McConaughey. Film sa bude opäť točiť okolo mafie a drog, čiže sa rozhodne máme na čo tešiť. Zatiaľ o filme Cash Truck nemáme žiadne ďalšie informácie, no o všetkých novinkách vás budeme ihneď informovať!

Tešíte sa na ďalšiu spoluprácu týchto dvoch chlapíkov? Máte radi ich filmy? Napíšte nám to do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -