Herec Javon Walton zo seriálu Eufória do seriálu The Umbrella Academy. Akú postavu si zahrá?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Javon Walton preskakuje z Eufórie rovno do The Umbrella Academy

Tento týždeň sme sa dočkali finálnej epizódy druhej série obľúbeného HBO seriálu Eufória a už zanedlho nás čaká tretia séria populárneho Netflix seriálu The Umbrella Academy. Čo majú ale tieto dve snímky spoločné? Podľa najnovších informácií je to herec Javon Walton, ktorý sa objaví v tretej sérii The Umbrella Academy.

Po tom, ako Eufórii druhá séria opäť zvýšila popularitu sa zviditeľnil aj mladý 15-ročný herec Javon Walton. Jeho budúcnosť v tomto seriáli je nejasná, no pokiaľ ste ešte nedopozerali druhú sériu, nejdeme vám dávať žiadne spoilery. Avšak Netflix prezradil, že jeho meno pridali na rozšírený zoznam hercov, ktorí sa objavia v tretej sérii The Umbrella Academy, ktorá by mala vyjsť niekedy tento rok.

Javon Walton v seriáli Eufória

V Eufórii si Walton zahral Ashtraya – mladšieho nevlastného brata drogového dílera Feza (Angus Coud). Počas svojho života bol vtiahnutý do sveta zbraní, gangov, drog a vrážd. Napriek Fezovej snahe ubrániť svojho malého brata a zaistiť mu domov a lásku je Ashtray jedným z najodvážnejších a najbezcitnejších postáv seriálu.

I keď v „rodinnom biznise“ začínal iba ako ten, ktorý ráta peniaze a distribuuje drogy, rýchlo na seba prevzal rolu ochrancu a dílera, ktorého by sa mali báť aj najstarší členovia gangov. Jeho činy ale pramenia z lásky a strachu zo samoty, a tak ho divák nedokáže len tak odsúdiť.

javon walton
Zdroj: screenrant.com

3. séria The Umbrella Academy

Druhá séria The Umbrella Academy skončila veľmi otvorene. Našim obľúbeným protagonistom sa opäť podarilo zastaviť apokalypsu. Tentokrát v 60. rokoch 20. storočia. Následne sa vrátili do svojho času spoločne ako rodina.

Čo ale nečakali bolo, že ich otec je stále nažive a okrem nich má novú rodinu. Zdá sa, že súrodenci narušili časovú os, čo viedlo k úplne inej budúcnosti, než z akej pochádzajú. Ich otec totiž vychováva a trénuje úplne iných súrodencov s nadprirodzenými schopnosťami, ktorí spoločne nesú meno The Sparrow Academy.

The Umbrella Academy 3. séria
Zdroj: wall.alphacoders.com

Javon Walton v The Umbrella Academy

Väčšinu hercov novej nadprirodzenej skupiny už poznáme, ostáva nám iba jediný záhadný člen, ktorý doposiaľ nesie podobu akejsi vznášajúcej sa kocky. Je teda otázne, či ním nie je práve Javon. Avšak ak vezmeme ohľad na jeho kariéru v HBO a nakrúcanie Eufórie, je to veľmi nepravdepodobné. Je možné, že si zahrá nejakú jednorazovú vedľajšiu postavu. To všetko sa ale dozvieme až keď tretia séria The Umbrella Academy vyjde na Netflixe.

Akú postavu si podľa vás zahrá Javon Walton v seriáli The Umbrella Academy? Vaše názory a tipy nám zanechajte dole v komentároch.

Zdroj: collider.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -