Je natáčanie očakávaného seriálu Zaklínač ohrozené?

Nenechajte si ujsť

Je Zaklínač ohrozený?

Čas beží a spolu s ním sa kráti aj doba, kedy sa naša obľúbená hra objaví na televíznych obrazovkách. Alebo nie? Zatiaľ čo ovplyvniť priebeh tvorby hry alebo knihy je pomerne jednoduché, filmový priemysel sa v tomto ponímaní môže ľahko ocitnúť v nebezpečí. Dôvod je jednoduchý: postavami sú živí ľudia, ktorých náladovosť dokáže veci pekne skomplikovať.

Výnimkou nie je ani seriál Zaklínač, o ktorého predĺženie natáčania sa postaral rovno herec v hlavnej úlohe Geralta, Henry Cavill. Problémy začali už pri natáčaní úvodnej scénky, kde Geralt bojuje s gryfom a neprestali ani po jej ukončení. Henry sa vraj po pár záberoch zobral a bez varovania odišiel, čo spôsobilo vrásky na čelách nejedného člena štábu.

pilotný diel seriálu The Witcher
Zdroj: wallpaperswide.com

„Pozrite, všetci oceňujeme Henryho odovzdanosť k jeho postave, avšak nemôžeme sa dostať ani cez dve scény bez toho, aby náhle neodišiel z pľacu pokosiť niekoho trávnik alebo pomôcť starej pani nájsť jej stratenú panvicu. Takýmto tempom nikdy nedokončíme natáčanie,“ vyjadrila obavy showrunnerka seriálu Lauren Schmidt Hissrich.

Na frustráciach nepridáva ani názor Henryho spoluhercov, ktorí vzhľadom k týmto jeho metódam popisujú jeho hranie ako ‚drevené‘. Napriek tomu, pár z nich skomentovalo, že jeho strojené vystupovanie a zabijácky pohľad sú prekvapivo relevantné k tomu ako je Geralt portrétovaný v hernom vyobrazení.

Na Henryho prenikavom pohľade asi predsa niečo bude; Zdroj: www.ign.com

Čo stojí za týmto nezodpovedným správaním Henryho Cavilla?

Ako to už býva, za všetkým treba hľadať peniaze. Inak tomu nie je ani v tomto prípade. Cavillov agent producentom oznámil, že Henry podpísal dočasný kontrakt s marketingovou agentúrou a bude potrebovať pár týždňov aby prácu dokončil a vrátil sa k svojim zaklínačským povinnostiam.

„Čo môžem povedať? Práca je práca! Vezmem akýkoľvek kontrakt. Ak máte peniaze. Zaklínačov kód,“ vyjadril sa k celému incidentu Henry.

Po jeho návrate na pľac sa však problémy s oneskorením nátačania nevyriešili. Cavill údajne núti celý štáb hrať s ním karty Gwen po neúnosné hodiny a tým posúval celý priebeh natáčania. Či sa seriálu Zaklínač teda dočkáme ešte tento rok, ako nám bolo sľúbené, je zatiaľ vo hviezdach, no neostáva nám nič iné ako dúfať.

Henry Cavill by v úlohe Zaklínača mohol vyzerať aj takto skvelo, no či budeme môcť rovnako pochváliť aj jeho herecké výkony je zatiaľ otázne; Zdroj: www.thehardtimes.net

A čo si myslíte vy? Máte obavy o budúcnosť seriálu alebo veríte, že sa celá situácia dá do poriadku? Nezabudnite nám dať vedieť v komentároch!

Zdroj: thehardtimes.net

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -