Zack Snyder nám ukázal Batmana a Supermana s lightsabermi v epickom mashupe

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Fanúšikovia Star Wars sa práve radujú z prvej časti antológie Rogue One: A Star Wars Story, ktorá vyjde už o týždeň. A po sklamaní v podobe Batman v Superman: Dawn of Justice si veľa fanúšikov DC praje, aby sa Zack Snyder niečo naučil od ľudí z Lucasfilm. Aj keď má DCEU mnoho fanúšikov, veľa z nich je naštvaných na Warner Bros. a Zacka Snydera. Pomenili totiž tón a osobnosť klasických komiksových postáv ako sú Batman a Superman.

Snyder ale, ako už vieme, je veľkým fanúšikom Star Wars. V minulosti už vypustil mnoho videí a obrázkov, kde spája svety Star Wars a Batman v Superman. A vyzerá to tak, že Zack ešte neskončil. Režisér filmu Batman v Superman vydal mashup trailer jeho filmu so Star Wars.

Epický mashup si pozri tu:
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=lsZm9rNkJ9Y]

Tu sú aj nejaké obrázky:

Zack Snyder vydal Star Wars fan film
Zack Snyder vydal Star Wars fan film

Snyderovi sa to ale predsa len vydarilo

V mashup traileri s názvom Dark Side Knight v Superjedi: Dawn of the Alliance použil ako základ prvý teaser na BvS, použil zábery z filmu a pridal lightsabery pre oboh superhrdinov. Do DCEU sa dostali aj X-Wingy, Hviezda Smrti a kopa dialógov zo všetkých Star Wars filmov. Aj keď je video zábavné, je práve že trochu škoda, že Snyder berie svoj film s humorom.

Čo myslíte, dočkáme sa mashupu Suicide Squad a Rogue One? 

ZDROJTHR

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -