Čo všetko sa skrýva za prvým trailerom na film Jeepers Creepers 3? Aj kriminálna minulosť režiséra sa opäť dostala na povrch!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Legenda, ktorá nás strašila dlhé roky, sa konečne vracia! Štúdio Screen Media Films vydalo nový príves k ich nadchádzajúcemu filmu Jeepers Creepers 3. Prvý trailer ukazuje svoju silu a hlavne pohľad na ikonického Creepera, ktorého si zahral Jonathan Breck. Kedy konečne táto postava zasiahne kiná? Svoje prvotné chvíle slávy zažije už 26. septembra na menšom filmovom festivale Fathom Events. Dovtedy sa môžete kochať skvelou ukážkou:

Ešte pred začiatkom výroby filmu, minulý marec, nám bolo oznámené, že produkcia Jeepers Creepers 3 bola donútená k pohybu tesne predtým, ako mala začať v Kanade. Prečo? Výrobný posun bol potlačený spoločnosťou Performers Union, ktorá pozastavila natáčanie. Dôvodom bolo zistenie a prešetrovanie režiséra Victora Salvu, ku ktorému sa viaže kriminálna minulosť.

Režisér Victor Salva a jeho minulosť

Victor Salva bol odsúdený v roku 1988 za zneužitie maloletého. Išlo o prevádzanie orálneho sexu, ktorý mal vykonať 12 ročný Nathan Forrest Winters, hviezda filmu Clownhouse. Režisér bol odsúdený na 19 mesiacov väzenia, ktoré si právoplatne odsedel. Po vypršaní trestu sa opäť vrátil k svojmu hobby a z kresla režiséra na svet priviedol tri filmy – Špatná spoločnosť (1995), Púder (1995) a Skúška dospelosti (1999). Po týchto troch projektov sa po prvý krát pustil do natáčanie filmu Jeepers Creepers, kedy sa písal rok 2001. O dva roky nato sme sa dočkali pokračovania, pričom po 14 rokoch sa ho dočkáme znova.

zdroj: movieweb.com

Bolo veľmi otázne, či sa práve tento režisér ukáže za kamerou. Ohľadom jeho budúcnosti sa viedlo niekoľko diskusií a takýto je výsledok. Victor Salva sa nenechal zmietnuť zo stola a tak sa určite máme načo tešiť. S touto novinkou však prichádza hneď ďalšia. Režisér vraj už napísal scenár k filmu Jeepers Creepers 4, ktorý by sa po potencionálnom úspechu trojky mohol určite objaviť. Avšak treba poznamenať, že tlak verejnosti je naozaj prísny a je otázne, či sa opäť ukáže na pozícii režiséra. Predsa len, spor medzi ním a výrobným štábom nabral obrátky kvôli plánovaným protestom na slávnostnej premiére.

Nepokoje však už nič nezmenia na tom, že sa Jeepers Creepers 3 blíži, aby aj tentokrát ukázal svoju silu. Podarí sa skupine ľudí navždy umlčať nadvládu tohto tajomného netvora? Creepers to nebude mať vôbec ľahké, pretože jeho temný pôvod bol takmer odhalený. Nato, ako to celé dopadne si však budeme musieť počkať do dňa, kedy sa film objaví aj na Slovensku. Do tej doby si nezabudnite pozrieť vyššie uvedený trailer s oficiálnym plagátom k filmu. 

zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -