Jeepers Creepers sa vráti, aby nám odhalil svoju temnú minulosť!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Jeepers Creepers 3

po viac ako desiatich rokoch to vyzerá veľmi zaujímavo. Už len z toho dôvodu, že by sa mal na veľké plátno vrátiť Jeepers Creepers. Presne tak, ten Jeepers Creepers, ktorý nás v našich snoch strašil dlhé roky! A čo je lepšie? Natáčanie sa už začalo a celý štáb sa momentálne nachádza v Baton Rogue, Luisiana. A dobré správy sa nekončia. Vráti sa aj pôvodný režisér Victor Salva. Taktiež sa ukázalo, že na palube sa objaví aj herec Brandon Stacy, ktorý bude celý príbeh viesť a lov na ikonickú hororovú postavu sa môže začať.

Jeepers Creepers
Zdroj: moviefone.com

Tento 34 ročný herec sa už za svoj život stihol objaviť v malých rolách vo veľkých filmoch ako Stávka na neistotu a Terminator: Genesys. Tento krát sa mu však ušla veľká rola a predstaviť by sa nám mal ako policajný zástupca Miller, ktorý má po šichte zaujímavé hobby. Spolu zo skupinou ľudí sa totižto pustí na veľké pátranie a ako som už spomínal, lov sa môže začať. Postavu Jeepersa Creepersa opäť stvárni pôvodný herec, Gina Phillips. Vo filme sa taktiež ukáže aj Trish, ktorá by po viac ako 20tich rokoch rada pomstila smrť svojho brata.

“Trish Jenner je teraz matka dospievajúceho syna menom Darry, ktorého pomenovala po zosnulom bratovi. Trish sa dennodenne opakujú nočné mory, v ktorých jej syn skončil podobne ako jej brat. Tomuto osudu chce predísť a preto sa vydáva na spoločnú púť s Jackom Taggartom Seniorom a Juniorom. Všetci sa budú snažiť ukončiť hrôzostrašnú nadvládu Jeepersa Creepersa. Ten sa však nedá ľahko polapiť nedá a preto z toho vzniká zaujímavá zápletka. Celá skupina pomaly zisťuje temné počiatky toho, ako to celé začalo.”

V synopse sa zmieňuje aj meno Jack Taggart Sr., ktorého sme mohli vidieť v Jeepers Creepers 2. Ten však zatiaľ nebol potvrdený, ale všetko naznačuje tomu, že sa vo filme ukáže. Výroba sa nedávno začala a nastal čas dostať tento film tam, kde patrí.

Jeepers Creepers
Zdroj: ihorror.com

Prečo bol film pozastavený už v minulosti?

Victor Salva to v minulosti nemal naozaj ľahké. Jeho minulosť ho bohužiaľ dobehla v nevhodnom čase. V roku 1988 režisér hájil svoju osobu a bol odsúdený za účasť na orálnom sexe s neplnoletou, ktorá sa taktiež zúčastnila na natáčaní jeho hororového thrilleru Clownhouse. Zväz British Columbia na seba nenechal čakať a vydal varovanie, v ktorom opisuje režisérovu minulosť. Akonáhle sa informácia rozniesla, celá produkcia dostala STOPKU a projekt zapadol prachom. Ako však čas plynul, obvinenia sa ukázali nepravdivé a Victor Vega sa konečne vrátil, oprášil kreslo a vracia sa aby nám priniesol poriadnu dávku mrazivej atmosféry.

Film zatiaľ nenašiel svoj ideálny dátum vydania, ale všetko by sa malo časom zmeniť. Natáčanie už je v plnom prúde a celý projekt nesie názov Jeepers Creepers 3: Cathedral.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah