Zahrá si herec Jeff Goldblum v Star Wars filme, ktorý má na starosti režisér Taika Waititi?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Jeff Goldblum v Star Wars

Filmový vesmír Star Wars patrí k najrozsiahlejším a najstarším filmovým univerzám. Taika Waititi je jeho súčasťou už istú dobu, keďže hral a aj režíroval jednu časť seriálu The Mandalorian. Na starosti má však teraz nový tajuplný projekt. Jeff Goldblum, jeho kolega z filmu Thor: Ragnarok, prezradil, že sa o nejakom tajnom projekte spolu rozprávali. Mohol by byť teda Jeff Goldblum v novom Star Wars filme?

Jeff Goldblum sa zrejme do pozornosti ľudí dostal ako doctor Ian Malcolm z filmu Jurský park. Rokmi však ako každý iný herec vystriedal niekoľko filmových úloh, a jednou z nich bola aj rola Grandmastra v spomínanom filme Thor: Ragnarok, v ktorom hral a ktorý režíroval Taika Waititi. Waititi vám môže byť známy aj z filmu Jojo Rabbit, v ktorom taktiež pôsobil ako herec a režisér.

Taika Waititi a Jeff Goldblum
Zdroj: marvelstudiosnews.com

Objaví sa Jeff Goldblum vo Waititiho filme?

Tento nový pripravovaný Star Wars film držia štúdiá Lucasfilm aj Disney v tajnosti. Nevieme nič o deji filmu, o postavách a ani o hercoch, ktorí by si v ňom mohli zahrať. Čo sa týka hrania Jeffa Goldbluma vo Waititiho filme, všetky domnienky o jeho hraní v ňom sú založené na jednom interview. Podporuje to však aj veľké priateľstvo medzi ním a režisérom Waititim.

Overené to teda nie je a ide len o špekulácie medzi fanúšikmi, ktorí si myslia, že svoju účasť vo filme tajne naznačil týmito slovami. Dostal totižto otázku, či mal niekedy záujem zahrať si v seriáli The Mandalorian. Takto na ňu odpovedal:

„Som toho veľký fanúšik! Som fanúšik, samozrejme, Taiki Waititiho. Zbožňujem ho a zbožňoval som ho ešte pred tým, než sme spolu pracovali a možno spravíme spolu niečo ďalšie. Rozprávali sme sa o urobení niečoho, čo je momentálne veľmi tajné, ale ja by som s ním robil čokoľvek, samozrejme. A Disney+ je proste skvelá parta ľudí na pričlenenie sa. Sú úžasnou rodinou, akí sú šikovní, milí a láskaví.“

Aká je budúcnosť Star Wars a Jeffa Goldbluma?

Star Wars vesmír sa bude v budúcnosti rozmáhať. Čakať môžeme tri (momentálne) nepomenované filmy. V prípravách je aj animovaný seriál s názvom The Bad Batch. Tešiť sa môžeme aj na druhú sériu seriálu The Mandalorian (už 30. októbra) a na pripravované hrané seriály: o Obi-Wanovi Kenobim, o Cassianovi Andorovi a ešte o nepomenovanej ženskej hrdinke.

Je otázne, či sa Goldblum objaví v nejakom budúcom Star Wars filme. Tajný projekt, o ktorom sa s Waititim rozprávali, mohol byť kľudne Thor: Love and Thunder, v ktorom by si herec mohol zpakovať rolu Grandmastra. Goldblum však na také niečo možno nebude mať čas, pretože momentálne hosťuje v relácii The World According to Jeff Goldblum, ktorá chodí na Disney+.

The World According to Jeff Goldblum
Zdroj: serienjunkies.de

Star Wars má určite pred sebou ešte veľkú budúcnosť. Minulým rokom ukončili jednú veľkú filmovú ságu a tvorcovia by sa mohli zamerať aj na nejaké nové témy a ukázať nám možno aj viac z minulosti tohoto vesmíru. Jeff Goldblum by bol určite dobrou voľbou do hociktorého filmu alebo seriálu, no oficiálne nedostal ešte žiadne ponuky a tak je zbytočné čakať, že ho momentálne v nejakom Star Wars projekte uvidíme.

Vedeli by ste si Jeffa Goldbluma predstaviť v nejakom Star Wars filme alebo seriáli? Svoj názor nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: en.wikipedia.org, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -