Osobnosti

Jeffrey Dean Morgan chce ďalšiu komiksovú úlohu. Ukáže sa ako Batman?

Sympatický Jeffrey Dean Morgan nepatrí práve k najznámejším hercom, no aj tak ho môžete poznať z väčších filmov a seriálov. Ako bývalý antagonista Negan v seriáli The Walking Dead si získal srdcia mnohých fanúšikov a preto niet divu, že sa ho tvorcovia neplánujú len tak rýchlo zbaviť. Pre spoločnosť AMC je doslova dojná krava. Popritom vyšiel v roku 2018 film Besnenie s ním a The Rockom, no aktuálne pracuje na dráme s názvom The Rut po boku Raya Liotta. Chce sa však Jeffrey opäť vrátiť na filmové plátna ako maskovaný strážca?

Akonáhle si raz nasadíte masku spravodlivosti na tvár, už len veľmi ťažko sa jej navždy zbavuje. To vám povie každý maskovaný strážca či hrdina. Nakoľko sa Jeffrey Dean Morgan objavil vo filme Watchmen od režiséra Zacka Snydera, tak aj jeho sa to týka. Na svoj Twitter prednedávnom pridal fotku aj s maskou, ktorá sa objavila práve v tomto filme. Chystá sa opäť naskočiť na superhrdinský expres?

Gus našiel masku Comediana. Stále mi perfektne sedí. A vyzerá extrémne dobre s mojimi okuliarmi. Na môj maskovaný návrat v roku 2020,“ vyjadril sa vo svojom poste Jeffrey.

Jeffrey Dean Morgan ako Batman?

Mimo toho ho však môžeme poznať aj z filmu Batman vs Superman, kde hral Thomasa Wayna. Rád by si túto úlohu zopakoval, keby sa DC dokopalo k filmu Flashpoint Paradox, kde by mal byť práve Thomas veľmi dôležitou postavou. Takže sa mu možno predsa len jeho želanie splní.

Je tu však ale aj možnosť, že sa natočí samostatný R-kový film o Batmanovi, kde by sa znova mohol ukázať Thomas Wayne stvárnení Jeffreym Deanom Morganom. Ich úspech s filmom Joker im otvoril mnoho ďalších možností, ktoré tu doteraz nemali.

Alebo ešte lepšia možnosť. Čo tak Marvel? Každoročne sa ich filmy plnia s filmovými hviezdami od Michaela Rookera cez Kurta Russella až po Angelinu Jolie. Prečo by tam nemohli privítať práve Jeffreyho v podobe nejakého hrdinu či zloducha?

Skvelý záporák Negan nás pripravil na dúfajme skvelú ôsmu sériu!

Zdroj: screenrant.com

Samozrejme sa teraz jedná len o dohady vzniknuté z jedinej fotky starej masky. A pokiaľ by bola možnosť, aby sa objavil v akomkoľvek projekte, kde by jeho výstredný humor stál bok po boku s jeho charizmou vo filme o superhrdinoch, tak by ju bez zaváhania vzal. V opačnom prípade, ak by ho neobsadili, tak by to bola ich strata.

Ale v tomto momente vám nemôžeme nič sľubovať a budeme vás priebežne informovať o tom, že či sa Jeffreyho sny naozaj začali plniť. Ak však patríte k jeho fanúšikom, tak si môžete pozrieť seriál The Walking Dead, kde je jeho humor a charizma jeho najsilnejšia zbraň.

Brali by ste aby sa Jeffrey objavil v komiksovom filme? My určite áno!

Zdroj: cinemablend.com

Zoltán Hegyi
About author

"Kým ty sa hráš, konkurencia rastie!"
  Related posts
  Osobnosti

  Režisér Christopher Nolan sa vyjadril k pandémii. Ako sú na tom kiná?

  Osobnosti

  Daniel Craig nikdy nechcel byť James Bond. Akého superhrdinu chcel stvárniť?

  Osobnosti

  Herec Tom Hanks prináša nové informácie o jeho zdravotnom stave. Je mu konečne lepšie?

  Osobnosti

  Koronavírus už aj v Hollywoode. Ktorí herci boli testovaní pozitívne?

  Pridaj komentár