Zahrá si herec Jeffrey Dean Morgan v tretej sérii úspešného seriálu The Boys?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Jeffrey Dean Morgan a seriál The Boys

The Boys je seriál o skupine obyčajných ľudí, ktorí bojujú proti skorumpovaným superhrdinom so schopnosťami. Seriál sa stal veľmi úspešným a už v septembri nás čaká aj druhá séria. Web Collider sa aj preto pýtal Erica Kripkeho, jedného z tvorcov seriálu, či by herec Jeffrey Dean Morgan mohol poctiť svojou prítomnosťou seriál The Boys v jeho tretej sérii. Herec sa totižto v minulosti vyjadril, že by si v seriáli rád zahral.

Herec Jeffrey Dean Morgan je známy vďaka svojej roli v seriáli The Walking Dead, kde si zahral postavu Negana. Taktiež sme ho mohli vidieť napríklad vo filmoch Watchmen alebo Rampage. Ďalej si zahral v televíznej sérii Supernatural, The Good Wife alebo Grey’s Anatomy. Kripke a Morgan sa poznajú, pretože práve Kripke bol tvorcom spomínaného seriálu Supernatural.

Jeffrey Dean Morgan
Zdroj: consent.yahoo.com

Uvidíme podľa Erica Kripkeho herca v tretej sérii seriálu?

Morgan sa ešte minulý rok na Twitteri zaujímal o rolu v seriáli. Kripke mu na to odpovedal pozitívne, že sa mu pokúsi napísať nejakú rolu do tretej série. Zatiaľ nič nie je isté, ani to, či Kripke napísal pre herca nejakú úlohu. Eric Kripke ale na otázku, či si zobral hercovu požiadavku k srdcu, a či ma pre neho nejakú rolu, odpovedal takto:

„Určite mám. Je tu jedna rola, o ktorej sme sa rozprávali. On musí, uh, my sa musíme koordinovať. Pretože viete, on je stále v The Walking Dead, takže má iný domov. Ale už sme sa o jednej úlohe rozprávali, a tiež tu je možno potenciálna ďalšia, o ktorej sa rozprávame. Akurát minulý týždeň sme si písali a snažili sme sa vymyslieť, ako ho dostať do seriálu. Dohoda ešte nie je uzavretá, avšak máme vôľu a obaja sa o tom rozprávame.“

The Boys seriál
Zdroj: imdb.com

Ako však bolo povedané, Morgan sa ešte seriálu neupísal a ešte nie je isté, či sa v seriáli ukáže. Zatiaľ sme nedostali ešte ani druhú sériu, čiže Kripke aj Morgan majú ešte nejaký čas na dohadovanie. No ak sa už začne nakrúcať tretia séria, bolo by dobré, aby bol už herec pripravený a jeho rola do seriálu napísaná. Zatiaľ sa ani nevie, akú postavu by mohol hrať.

Seriál The Boys

Seriál sa zameriava na obyčajnú skupinku ľudí, ktorých spojila nenávisť k spoločnosťou milovaných superhrdinov. Skupine, ktorá sa nazvala The Boys, totižto práve títo superhrdinovia zničili životy a oni sa im teraz chcú pomstiť. Seriál je plný akčných, krvavých a sexuálnych scén, a preto nie je vhodný pre mladších divákov a ľudí, ktorým je z takýchto vecí zle.

druhá séria seriálu The Boys
Zdroj: hdqwalls.com

Seriál nám príde už čoskoro s druhou sériou, ktorá by mohla odpovedať na veľa otázok z prvej série. Uvidíme mnoho starých tvári, avšak pribudnú aj nové. Novú uvidíme napríklad herečku Ayu Cash, ktorá si zahrá superhrdinku Stormfront. Druhú sériu si pozrieme už čoskoro, a to 4. septembra 2020.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Tešíte sa na druhú sériu The Boys? Uvideli by ste radi v seriáli aj herca Jeffreyho Deana Morgana? Svoj názor nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: en.wikipedia.org, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -