Jennifer Aniston sa vrátila do kaviarne Central Perk aby prekvapila niekoľkých fanúšikov. Aké boli ich reakcie?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Jennifer Aniston v kaviarni Central Perk?

Jednou z hviezd populárneho sitkomu Priatelia je Jennifer Aniston, ktorá hrala rozmaznanú a neskúsenú Rachel. Na svojej návšteve u Ellen Degeneres, ktorá hosťuje svoju úspešnú talkshow The Ellen Show, sa rozhodla poprechádzať po priestoroch Warner Bros.

Nie len, že sa v týchto priestoroch natáča Ellenina show, ale kedysi sa tu nakrúcali aj Priatelia. Set obľúbenej kaviarne Central Perk zo sitkomu ostal zachovaný a je jednou z obľúbených zastávok pri prehliadke štúdií Warners Bros. Návštevníci však určite nečakali, že v ten deň dostanú oveľa viac, než si zaplatili. Ako prekvapila fanúšikov Jennifer Aniston v kaviarni Central Perk?

Rachel_Green_Friends
Zdroj: realitybite.com

Jennifer a Ellen

Jennifer sa s Ellen veľmi dobre pozná a dalo by sa povedať, že sú priateľkami. V Elleninej show sa Jen objavila už niekoľkokrát a vždy zanechala divákov s veľkým úsmevom na perách. Svojim optimizmom a zmyslom pre humor rozjasní každú jednu epizódu, do ktorej je pozvaná.

Nie je to tak dávno, čo sa v show tak odviazala, až Ellen pobozkala. Tento moment sa dostal snáď na všetky médiá a platformy. Množstvo teórii a chýrov sa rozletelo po bulvároch a sociálnych sieťach. Všetci ale vieme, že sa nejedná o nič väčšie, než o zábavu medzi dvoma kamarátkami, ktorú ponúkli divákom po celom svete!

Jennifer Anniston a Ellen
Zdroj: youtube.com

Prekvapenie

Pri svojej poslednej návšteve sa rozhodla navštíviť staré priestory Warner Bros., v ktorých strávila 10 rokov svojho života nakrúcaním sitkomu Priatelia. Nenechala si ujsť príležitosť prekvapiť a potešiť niektorých zo svojich fanúšikov v priestoroch kaviarne Central Perk. Schovala sa za gauč a keď sa účastníci prehliadky Warner Bros. štúdií usadili na známy gauč, aby sa odfotili, vyskočila a zmenila ich deň.

Rozprávala sa s nimi, nalievala im „kávu“, odfotila sa s nimi. Jennifer miluje svojich fanúšikov a napriek všetkým výstupom a pádom, ktoré boli so seriálom prepojené, je veľmi vďačná za to, že v ňom mohla účinkovať ako jedna z hlavných postáv.

Priatelia majú neuveriteľne veľkú fanúšikovskú základňu. Napriek tomu, že seriál je už pomerne starý, každý rok ho objaví a zamiluje si ho ďalších tisíc ľudí. Čaro v jednoduchosti Priateľov chytí za srdce snáď každého, kto začne tento seriál pozerať.

Jennifer Anniston v kaviarni Central Perk
Zdroj: today.com

Video

Jen sa nedá nemilovať. Či už pozeráte staré diely seriálu, nové filmy s ňou, či práve talkshow, v ktorých pravidelne hosťuje, vždy vám vyčaruje úsmev na tvári. Je výnimočnou herečkou, ktorá má veľký vplyv na svet kinematografie a na každého fanúšika.

Tešíme sa na ďalšie bláznovstvá, ktoré nám ešte prinesie. Teraz si ale pozrite video toho, ako Jennifer Aniston v kaviarni Central Perk prekvapila fanúšikov:

Páči sa vám, keď hviezdy spríjemňujú dni svojim fanúšikom? Koho by ste chceli stretnúť vy? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: ladbible.com, youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -