Jennifer Garner sa po rokoch vráti ako Elektra. Po boku Ryana Reynoldsa ju uvidíme vo filme Deadpool 3

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Jennifer Garner ako Elektra v Deadpool 3

Chýry, dohady, špekulácie. To všetko sa vždy točí okolo nasledujúcich a vysoko očakávaných MCU projektov. Dvojnásobne sa to týka ich prvého filmu s R-kovým hodnotením. Deadpool 3 je opradený mnohými chýrmi o tom, kto sa v ňom ukáže aspoň ako cameo, no prvú postavu potvrdili až teraz – je ňou Elektra v podaní Jennifer Garner.

Film bude okrem R-kového hodnotenia aj prvým MCU filmom, v ktorom sa ukážu postavy predtým patriace 20th Century. A to minimálne cez hlavnú postavu Wadea Wilsona/Deadpoola (Ryan Reynolds), ktorý je mutantom. Film by zároveň mal byť, ako veľká časť dnešných komiksoviek, o cestovaní multivesmírom. Vraj nám má ukázať prechod Deadpoola zo sveta X-Menov do MCU.

Daredevil 2003
Zdroj: forbes.com

Návrat „retro“ Marvel postáv?

Predpokladá sa, že pri cestovaní vojde do rôznych svetov a stretne rôzne postavy. Šlo by tak o ďalší z veľkých Marvel fan servicov, podobne ako tomu bolo v Spider-Man: Bez domova či Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva. Ako ale poznáme Deadpoola a jeho filmy, je možné, že to posunie ešte na vyššiu úroveň a vidieť by sme mohli niekoľko „retro“ Marvel postáv.

Do tejto skupiny vieme zaradiť v podstate všetkých spred MCU éry, pričom tam patrí aj oficiálne oznámená Elektra Natchios v podaní Jennifer Garner. Tá s Reynoldsom, ako aj s režisérom trojky Shawnom Levyom pracovala nedávno na filme The Adam Project (2022). Možno spolupráca na filme alebo priamo tvorcovia ju presvedčili, aby si opäť vzala svoje ikonické sai-ke zbrane a vrátila sa do úlohy pre ich ďalší spoločný film.

Ryan Reynolds Jennifer Garner The Adam Project
The Adam Project; Zdroj: people.com

Dočkáme sa filmu plného nadávok, krvi a cameí?

Jej Elektra sa prvýkrát ukázala vo filme Daredevil (2003) s Benom Affleckom, pričom neskôr dostala aj vlastný spin-off Elektra (2005). Zatiaľ čo prvý menovaný bol ešte ako tak úspešný, o druhom sa to nedá povedať ani zďaleka. Avšak aj tieto projekty dopomohli k tomu, že sa komiksové filmy stali obľúbenými. Návrat starých postáv je tak určite potešujúci, o to viac že okrem Elektry už dlho vieme o Wolverinovi (Hugh Jackman).

A Reynolds má v hľadáčiku určite ďalších, ktorých by rád vo filme mal. Dá sa predpokladať, že dostaneme ako vždy aspoň na chvíľu nejakých hlavných X-Menov, pričom ukázať by sa mohli aj členovia prvej Fantastickej štvorky z roku 2005 a pod. Možností je naozaj neúrekom, keďže Marvel a 20th Century Fox tvorili mnoho filmov ešte pred vznikom Iron Mana (2008).

Wolverine Deadpool 3
Zdroj: screenrant.com

Ak by sme sa ale dočkali len Elektry a Wolverina, aj to by bolo skvelé. Okrem nich sa totiž vrátia už stálice v tejto sérii – Vanessa (Morena Baccarin), slepá Al (Leslie Uggams), Dopinder (Karan Soni), Colossus (Stefan Kapičić) alebo Negasonic Teenage Warhead (Brianna Hildebrand). Drsný film, ktorý úplne zmení pohľad na jemné MCU, príde do kín 3. mája 2024.

Mali ste Elektru v jej sólovom filme a filme Daredevil radi? Tešíte sa na Garnerovej návrat s touto postavou po takmer 20 rokoch? Dajte nám to vedieť do komentárov.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -