Jennifer Love Hewitt, herečka, ktorá si nedokázala nájsť svoje miesto v Hollywoode!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Napriek tomu, že si zahrala v mnohých filmoch a niekoľkých seriáloch, nikdy sa z nej nestala skutočná komerčná hviezda. A to aj napriek kráse a prirodzenému šarmu. Herečka Jennifer Love Hewitt vždy patrila medzi tie najkrajšie ženy na svete, no akosi sa nemohla prebojovať k titulu skutočnej hereckej hviezdy. Prečo si nikdy nemohla nájsť svoje miesto v Hollywoode?

Jennifer Love Hewitt
Zdroj: ew.com

Kariéra Jennifer Love Hewitt

Možno si ju pamätáte zo seriálu Stratené duše, jej kariéra sa však začala vďaka úspešnému hororu Viem, čo ste robili minulé leto. V tomto filme si zahrala s niekdajšími mladými hviezdami, medzi ktoré patrili Sarrah Michelle Gellar, Freddie Prinze Jr. či Ryan Phillippe. Vďaka úspechu tohto hororu sa natočilo aj pokračovanie, v ktorom si opäť zahrala aj Jennifer. V roku 2001 si zahrala vo filme Pred svadbou nie s herečkou Sigourney Weaver. Roztomilá sexi komédia divákov očarila. V rámci filmografie Jennifer Love Hewitt by sme tento film zaradili zrejme na prvé miesto. Za zmienku stojí aj akčná komédia Tuxedo s legendárnym Jackiem Chanom či Garfield. V ňom však Jennifer hrala len druhé husle, hlavnou hviezdou bol určite populárny kocúr.

Jennifer Love Hewitt
Zdroj: tecmundo.com.br

Seriálová kariéra

Jennifer vedela, že vo filmoch vodu príliš nezamúti, preto sa začala sústrediť na seriály. V roku 2005 odmietla rolu novinárky Robin Scherbatskej zo seriálu Ako som spoznal vašu mamu. Namiesto toho prijala ponuku v mysterióznom seriáli Stratené duše. Sitkom Ako som spoznal vašu mamu patrí medzi tie najlepšie, no zrejme to bolo dobré rozhodnutie. Jennifer totiž predviedla veľmi dobrý výkon ako Melinda Gordonová, ktorá vidí duše mŕtvych. V tomto seriáli však nepredstavovala žiadnu sexbombu, ako to bolo u nej zvykom.

Hriešny zoznam
Zdroj: dailymail.co.uk

To sa však napravilo pri seriáli Hriešny zoznam. V ňom si Jennifer zahrala Riley Parksovú, sexi matku v domácnosti, ktorú opustil jej manžel. Musela si teda nájsť prácu a keďže nemá pracovné skúsenosti, prijala miesto masérky v istom masážnom salóne. Rýchlo však zisťuje, že si jej kolegyne privýrabájú tým, že klientom ponúkajú „služby navyše“. Natočili sa len dve série, no divákov uchvátila premena herečky zo slušnej Melindy Gordonovej na neskutočne sexi masérku Riley Parksovú.

Záchranári L.A
Zdroj: dailymail.co.uk

Najlepší projekt v jej kariére

Možno by ste si mysleli, že Jennifer si už nikdy nezahrá v seriáli, ktorý by skutočne stál za to, ale nie je to pravda. V súčasnosti hrá v tom najlepšom projekte jej kariéry a to v seriáli Záchranári L.A.. V tomto seriáli si Jennifer nezahrala sexi mamičku ani osobu, ktorá by videla a počula duchov. Jej postava Maddie Buckleyová denne operuje na tiesňovej linke a snaží sa pomôcť ľuďom, ktorí sa ocitnú v situáciách, v ktorých im ide o život. Seriál má na konte už 6. sérií a teší sa veľkému úspechu a to aj u slovenských divákov.

Začala sa venovať svojej rodine

Jennifer, podobne ako jej kolegyne Jessica Alba či Cameron Diaz, sa začala venovať svojej rodine a zmizla z televíznych obrazoviek či filmového plátna. Namiesto toho, aby trávila hodiny na pľaci, strávila tento čas so svojimi troma deťmi, ktoré vychovávala. V súčasnosti má Jennifer na konte 22 miliónov dolárov, čo oproti spomínanej Jessice Albe či Cameron Diaz nie je veľa. Za sebou však má množstvo zážitkov, zahrala si s mnohými hviezdami a aj keď sa nikdy nestala komerčnou hviezdou, určite sa nemá za čo hanbiť.

Zdroj: csfd.sk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -