Herec Jensen Ackles zo seriálu Supernatural bude hrať aj v 3. sérii seriálu The Boys. Akú postavu stvárni?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Herec Jensen Ackles v seriáli The Boys

Jensen Ackles je známy hlavne zo seriálu Supernatural. Herec v seriáli stvárnil Deana Winchestera, ktorý bol spolu so svojim bratom lovcom démonov. Seriál má 15 sérií, avšak tento rok končí. Na seriáli Supernatural pracoval tvorca Eric Kripke, ktorý teraz pracuje aj na seriáli The Boys od Amazonu. Nie je preto prekvapením, že herec Jensen Ackles sa ukáže v seriáli The Boys v jeho tretej sérii.

Seriál The Boys sa zameriava na svet plný superhrdinov, ktorí sú všade – vo filmoch, v hračkárskom priemysle a ešte aj zachraňujú svet. Istá skupinka ľudí menom The Boys však vie o tom, že to všetko je len veľká bublina, a že superhrdinova sú v skutočností iní, než za akých sú považovaní. Rozhodnú sa preto s týmto superhrdinským biznisom skoncovať.

oficiálny trailer druhá séria The Boys
Zdroj: hdqwalls.com

Jensen Ackles ako superhrdina

Ešte sme nevideli ani druhú sériu, no pre seriál bola objednaná už aj tretia. V druhej sérii nás čaká niekoľko nových superhrdinov – nový prírastok Stormfront alebo veterán Lamplighter. Nič iné sa tak nedá čakať ani od tretej série, v ktorej taktiež uvidíme novú postavu. Tá  sa dosť nápadne podobá na Captaina Americu a je to tá postava, ktorú si zahrá Jensen Ackles – Soldier Boy.

Soldier Boy, tiež považovaný za prvého superhrdinu, bojoval v druhej svetovej vojne a krátko na to sa stal populárnym po celom svete ešte pred tým, ako prišiel veľký boom so superhrdinami v Amerike. V komiksoch je vodcom skupiny Payback, ktorej členom je aj Stormfront (v komiksoch to bol muž). Jeho superschopnosti sú zvýšená sila, rýchlosť, odolnosť a flexibilita.

Jensen Ackles Soldier Boy The Boys
Zdroj: theplaylist.net

Ackles nám túto novinku oznámil cez video na jeho Instagramovom účte. V popise k videu bolo napísané, že nevie, čo bude robiť po skončení Supernatural, pričom na videu sa tváril, že tuho rozmýšľa. Odrazu však na neho spadol komiks The Boys, on sa do neho začítal a potom sa prepla obrazovka na logo The Boys. Eric Kripke sa k jeho obsadeniu vyjadril takto:

„Keď som bol dieťa, mal som bláznivý, nemožný sen – zaobstarať Jensenovi Acklesovi výnosné zamestnanie. Som šťastný, že môžem povedať, že sen sa stal pravdivým. Jensen je úžasný herec a ešte lepší človek, ktorý vonia ako teplé čokoládové sušienky a ja ho beriem ako brata. Ako Soldier Boy, úplne prvý superhrdina, prinesie veľa humoru, pátosu a nebezpečenstva do tejto role. Nemôžem sa dočkať toho, keď budeme opäť spolu na natáčaní a prinesieme trošku seriálu Supernaural do seriálu The Boys.“

Druhá séria The Boys

Prvá séria skončila veľmi zaujímavo. Butcher zistil, že jeho manželka Becca je nažive, Homelander zistil, že má syna a zvyšok skupiny The Boys sú na úteku pred superhrdinami. Z informácii, čo nám boli poskytnuté, sme zistili, že Butcher sa rozhodne odkloniť od pôvodného plánu zničiť superhrdinov a začne hľadať manželku, zatiaľ čo ich superhrdinovia prenasledujú.

Tí okrem toho majú v pláne ešte jednu vec, a tou je vytvorenie armády superhrdinov, ktorí by bojovali proti superteroristom. The Boys však nebudú sami, pretože superhrdinka Starlight sa pre nich stane dvojitým agentom. Superhrdinov ale taktiež čakajú nejaké staré, ale aj nové posily. Prvé epizódy druhej série vyjdú už 4. septembra 2020.

Tešíte sa na druhú sériu The Boys? Čo hovoríte na nové obsadenie tretej série? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -