Jeremy Renner pripomína návrat Clinta Bartona v novej fotografii Disney+ seriálu Hawkeye

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Vo svojom najnovšom príspevku na sociálnych sieťach nás Jeremy Renner potešil návratom ako Clint Barton z pripravovaného MCU seriálu Hawkeye.

Podľa toho, čo na nej môžeme vidieť, herec je už v plnom prúde natáčania a MCU novinka by sa mala na streamovaciu platformu Disney+ dostaviť niekedy v priebehu roku 2021.

Jeremy Renner Clint Barton MCU
Zdroj: syfy.com

Jeremy Renner potvrdzuje, že komiksový Clint Barton je späť

Hawkeye sa prvýkrát predstavil v snímke Thor od režiséra Kennetha Branagha v roku 2011, avšak na jeho poriadny debut sme si počkali o rok dlhšie s príchodom filmu Avengers.

Od toho momentu nám Marvel postupne odhaľoval príbeh tohto strelca. No nikdy sme sa nedočkali ničoho prelomového, nakoľko tento superhrdina nezažil aké to je zahviezdiť vo vlastnom projekte ako napríklad jeho kolegovia Iron Man alebo Captain America, ktorí sa dočkali vlastného súboru filmov.

Napriek nepriaznivej minulosti, Bartonov príbeh bude nakoniec zodpovedaný prostredníctvom série na Disney+, ktorú štúdio Marvel potvrdilo ešte minulý rok. A ako povedal producent Trinh Tran, seriál Hawkeye sa ponorí hlboko do pozadia Clinta Bartona.

Jeremy Renner Clint Barton MCU
Zdroj: instagram.com

Uspeje seriálový Hawkeye v očiach divákov?

Hawkeye je prvým MCU seriálom, ktorý bude mať viacero režisérov. Predošlé seriálové projekty boli režijne vedené jednou osobou. Cari Skogland – The Falcon and The Winter SoldierMatt Shakman – WandaVisionKate Herron – LokiZatiaľ je otázne, ako sa režisérska práca pri 6 epizódach seriálu Hawkeye rozdelí. Voľba komediálnych tvorcov nám však môže naznačiť tón, v akom sa bude seriál niesť.

Vyzerá to tak, že sa dočkáme oveľa odľahčenejšieho a komediálnejšieho Clinta Bartona. Vtipné momenty, podobne ako ostatné postavy, rozhodne mal, avšak nikdy nebol považovaný ako čisto komická postava, preto dúfame, že to bude fungovať. Netreba zabudnúť, že Hawkeye je uprostred mocnej mágie, ničivých sci-fi technológií a intergalaktických konfliktov stále len chlapom, ktorý vie dobre strieľať z luku.

Čo hovoríte na seriál Hawkeye, v ktorom sa predstaví herec Jeremy Renner ako komiksový Clint Barton? O vaše názory sa s nami môžete podeliť dole v komentároch.

Zdroj: instagram.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -