Jeremy Renner zverejnil prvú fotku po nehode. Medzitým na povrch vyšli nové informácie o tom, čo sa stalo

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Jeremy Renner a jeho nehoda

Herec Jeremy Renner, známy najmä ako hrdina Hawkeye z filmovo-seriálového vesmíru MCU, mal pred pád dňami vážny úraz. Nehoda sa stala hneď v prvý deň nového roka počas toho, ako sa Jeremy Renner snažil odpratať cestu na svojom vlastnom snežnom stroji, ktorá bola po snehovej búrke zaviata. Nanešťastie, stroj sa pohol počas toho, ako bol z neho herec vonku, a prešiel ho.

Celý incident momentálne vyšetruje miestny šerif, ktorý prezradil viacero informácií o tom, čo sa malo v ten deň stať. Noc pred nehodou napadol podľa šerifa takmer meter snehu a cesta bola neprejazdná. Hercova rodina, ktorá k nemu prišla osláviť Silvester a Nový rok, sa teda nemohla dostať preč. Renner mal jazdiť na svojom PistenBully (snežná rolba) a odhŕňať sneh na ceste, ktorá patrila jemu a najbližším susedom.

Jeremy Renner
Herec často pridáva príspevky a príbehy so zimným strojmi na svojom Instagrame; Zdroj: newsworldtick.com

Herec pomocou rolby zároveň pomáhal jednému členovi rodiny, ktorý zapadol do snehu s autom, ktoré patrí Rennerovi. Auto dostali von zo snehu a herec na chvíľu vyšiel z rolby, ktorú zastavil, a začal sa rozprávať s členom rodiny. Medzitým sa z neznámych dôvodov jeho snežná rolba pohla. Renner si to všimol a snažil sa dostaň naspäť dovnútra, pričom vtedy ho snežné vozidlo prešlo.

Herec sa má už lepšie a ďakuje všetkým za podporu

Hercov PistenBully potom zašiel do snehu a prestal sa točiť, zatiaľ čo susedia si všimli krvácajúceho herca. Rýchlo k nemu pribehli s uterákmi (jeden z nich mal byť dokonca aj lekár, ktorý sa ho snažil stabilizovať), pričom záchranka a iné orgány mali pre veľké množstvo snehu a zasnežených áut problém sa k nemu dostať. Nakoniec sa im to podarilo a herca previezli vrtuľníkom do najbližšej nemocnice.

Incident sa stále vyšetruje, a preto je ťažké povedať, či zlyhalo vozidlo alebo človek. Rennera však podporil šerif, ktorý si myslí, že šlo o tragickú nehodu, a nie o nepatričné správanie herca. Podporila ho aj starostka mesta Reno v Nevade, v ktorom sa tento incident udial a v ktorom herec býva, pričom povedala, že herec vždy pomáha ostatným.

Renner mal zranenia na nohách a hrudi, pričom má za sebou už dve operácie. Hneď po nehode bolo prezradené, že herec bol v kritickom, no stabilizovanom stave. Dnes je mu už ale lepšie, keďže pridal aj fotku na svoj Instagram so slovami: „Ďakujem všetkým za láskavé slová. Som teraz príliš doriadený na písanie. Ale posielam lásku vám všetkým.“

Hawkeye
Zdroj: disneyplusinformer.com

Rennera podporili aj jeho hereckí kolegovia

Rennerovi pod príspevok napísalo slová podpory hneď niekoľko kolegov, medzi nimi mnoho hercov a filmových tvorcov práve zo štúdia Marvel. Šlo napríklad o hercov Chrisa Hemswortha, Marka Ruffala, Chrisa Evansa, Chrisa Pretta, Paula BettanyhoCobie Smulders a mnoho ďalších. Pridali sa aj režiséri Taika Waititi, bratia Russovci alebo James Gunn.

Herečka Hailee Steinfeld zas napríklad prezdieľala jeho príspevok vo svojom instagramovom príbehu s povzbudzujúcimi slovami. Herečka si totiž minulý rok zahrala po jeho boku v MCU seriál Hawkeye. Rennerov Clint Barton tam bol akýmsi mentorom pre Steinfeldovej postavu Kate Bishop. Herca najbližšie ale uvidíme v druhej sérii divákmi obľúbeného seriálu Mayor of Kingstown, ktorý vyjde na Paramount+ 15. januára 2023.

Hercovi prajeme skoré uzdravenie! 🙏

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -