Uvidíme nakoniec herečku Jessicu Chastain v pokračovaní filmu To? V najnovšom rozhovore s Idris Elbom sme sa dozvedeli viac!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Na svet prichádzajú novinky, ktoré sa filmovým fanúšikom budú určite pozdávať. Herečka Jessica Chastain totižto potvrdila, že sa v momentálnej dobe vedú rozhovory v súvislosti s jej hraním dospelej Beverly. Rok 2017 bol impozantným rokom pre hororové filmy a jednoznačne najväčším z nich bola adaptácia od Stephena Kinga, It/To. Tento počin je už bezpochyby jedným z najúspešnejších hororových filmov všetkých čias. Je totižto prvým R-rated filmom, ktorému sa podarilo na domácej pôjde zarobiť viac ako 300 miliónov (celosvetovo viac ako 700 miliónov).

Na svoje si tento rok prišlo aj štúdio Blumhouse, ktoré si na svoje konto pripísalo úspechy ako Annabelle: Creation, Všetko najhoršie a Get out. Pri týchto troch filmoch sa môžu pochváliť naozaj skvelým zárobkom, ktorý sprevádzajú pozitívne recenzie. Zaujímavosťou je však niečo úplne iné. Štúdio Warner Bros. je tak hrdé na svoj film, že začalo pripravovať kampaň, aby si film zabezpečil nominácie na najlepší film alebo najlepšieho režiséra (Andy Muschetti).

režisér filmu To
Jessica Chastain ako dospelá Beverly?

Jessica Chastain v To 2?

Filmový portál ScreenRant urobil rozhovor s Jessicou Chastain a Idrisom Elbom o ich nadchádzajúcom filme Molly’s Game. V ňom herečka spomenula jej záujem o postavu Beverly. Sama potvrdila, že sa s touto úlohou stotožnila po prvom zhliadnutí filmu. Prečítajte si celý rozhovor, ktorý napovie viac:

SR: Chémia medzi vami dvoma je vo filme úžasná. Takže by som bol veľmi rád, keby ste boli v pokračovaní filmu It ako Mike a Bev.

Jessica Chastain: V poriadku.

Idris Elba: Je to správne?

SR: Aký je váš postoj k filmu?

Idris Elba: Nevidel som to. Je to zlé?

Jessica Chastain: Čo?

Idris Elba: Nevidel som to. Pracujem! Režírujem!

Jessica Chastain: Nie, buďme úprimní. Má strach zo strašidelných filmov, myslím.

Idris Elba: Trochu. Nie. Áno. Trochu. Bol to dobrý film?

SR: Je to úžasné!

Idris Elba: Fantastické.

SR: Jessica, tvoje meno bolo vhodené do ringu, aby si sa stala dospelou Beverly. Sú všetky tie správy skutočné?

Jessica Chastain: Dobre teda, mám rada Andyho a Barbaru. Pracovala som s nimi na jeho režisérskom debute, filme Mama. A viete, Barbara je jednou z mojich najlepších priateliek, takže…

Idris Elba: Dobre!

Jessica Chastain: Uvidíme.

Idris Elba: Zoberte ma! Milujem ten film!

Jessica Chastain: Samozrejme, že sa na tom chcem podieľať… sú to moji priatelia. Sú ako moja rodina. Čokoľvek, čo robia, chcem byť toho súčasťou. A dúfam, že sa to nakoniec podarí.

Jessica Chastain a Idris Elba; Zdroj: screenrant

Tvorcovia filmu urobili rozumné rozhodnutie, keď Kingov román rozdelili na dve časti – detská a dospelá verzia hlavných postáv. Obrovské ďakujem však patrí aj detským hercom, ktorí svoju úlohu zvládli naozaj bravúrne. Sophie Lillis urobila veľký dojem so svojim predstavením Beverly. Elba by pre úlohu Mikea mohol byť silnou voľbou. Taktiež by mu to mohlo pomôcť k rýchlejšiemu zotaveniu po poslednom fiasku s názvom Temná Veža, ktorá je taktiež adaptáciou od Stephena Kinga. Herec by sa veľmi rád videl v pokračovaní, no tento krok sa zdá nepravdepodobný. Aj preto si myslím, že by si svoje renomé mohol napraviť práve v druhej kapitole filmu It. Čo si o tom myslíte? 

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -