NETFLIXSeriály

Aha, kto sa vráti v druhej sérii seriálu Jessica Jones! Ako chce toto Marvel vysvetliť?

Jessica Jones 2 sa vracia spolu s prekvapivým hercom!

Defenders čakajú na premiéru, Punisher na trailer, no a Jessica Jones na skončenie natáčania druhej série. Pravdepodobne iba málo z nás totiž vedelo, kto je táto komiksová žena pred tým, ako sme videli seriál z produkcie Marvel a Netflix. Po odvysielaní prvej série sme si to však zapamätali všetci. Seriál nám totižto v pravom zmysle ukázal drsnú Marvel hrdinku, ktorá je na úplne odlišnom leveli, ako hrdinovia z Avengers. No a okrem toho sa mu podarilo vyhnúť klasickej Marvel chybe, ktorou býva slabý záporák. Jessica Jones totižto predstavila Kilgravea, ktorý celú show vyzdvihol na úplne nový level, no a bez neho by taký úspech nikdy nezískala.

Fantasticky napísaná a neuveriteľne zahraná postava Davidom Tennantom, sa nám navždy spolu s Lokim a Kingpinom zapísala do pamäti ako jeden z najlepších MCU záporákov. No a keďže v seriáli patril medzi najlepšie elementy, nie každý bol posledným dielom nadšený. Kilgrave totižto disponoval telepatickými schopnosťami, ktoré Jessica v poslednej epizóde dokázala prekonať. Veľký boj teda skončil jednoducho, a to tak, že mu zlomila krk. Oficiálna fotka z natáčania druhej série nám však prezrádza, že prvá sezóna bola pre Kilgravea naozaj iba začiatok.

Fotka z natáčania druhej série seriálu Jessica Jones odhaľuje návrat záporáka Kilgravea!

Fotka z natáčania druhej série seriálu Jessica Jones odhaľuje návrat záporáka Kilgravea!; Zdroj: ew.com

Jessica Jones 2. séria už o rok!

Magazín Entertainment Weekly nám spolu s Marvel štúdiom oficiálne potvrdil, že si Kilgravea užijeme aj o rok. Ako je to možné? Nikto netuší. Marvel zatiaľ všetko drží pod rúškom tajomstva, no menší náznak pravdepodobne dostaneme už o pár dní, keďže si oficiálne odbijú premiéru Defenders. Ja som teda veľmi rád, že fantastického Davida Tennanta uvidíme v tejto roli znova, nedá mi však nepripomenúť, že Kilgrave sa pridáva do Marvel klubu: zomrel som, no vlastne nie. Marvel sa bojí zabíjať svoje postavy, no a to je zatiaľ stále ich najväčšou chybou, ktorú už opakujú aj v seriálovom svete. Uvidíme teda, aké plány ešte čakajú tohto zatiaľ úžasného záporáka. Jessica Jones 2 príde v prvej polovici roka 2018, no a my sa už teraz nevieme dočkať!

Čo vravíte na prvú sériu seriálu Jessica Jones? Tiež ste si obľúbili Kilgravea ako záporáka? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Seriály

  Finále desiatej série seriálu The Walking Dead sa kvôli koronavírusu oneskorí. Kedy ho uvidíme?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Seriály

  Nová mysteriózna séria z počiatkov Hollywoodu je na obzore

  KináNETFLIX

  Netflix a online stream vs kino. Výhody a nevýhody oboch typov sledovania. Čo je to vlastne kino?

  Pridaj komentár