Aha, kto sa vráti v druhej sérii seriálu Jessica Jones! Ako chce toto Marvel vysvetliť?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Jessica Jones 2 sa vracia spolu s prekvapivým hercom!

Defenders čakajú na premiéru, Punisher na trailer, no a Jessica Jones na skončenie natáčania druhej série. Pravdepodobne iba málo z nás totiž vedelo, kto je táto komiksová žena pred tým, ako sme videli seriál z produkcie Marvel a Netflix. Po odvysielaní prvej série sme si to však zapamätali všetci. Seriál nám totižto v pravom zmysle ukázal drsnú Marvel hrdinku, ktorá je na úplne odlišnom leveli, ako hrdinovia z Avengers. No a okrem toho sa mu podarilo vyhnúť klasickej Marvel chybe, ktorou býva slabý záporák. Jessica Jones totižto predstavila Kilgravea, ktorý celú show vyzdvihol na úplne nový level, no a bez neho by taký úspech nikdy nezískala.

Fantasticky napísaná a neuveriteľne zahraná postava Davidom Tennantom, sa nám navždy spolu s Lokim a Kingpinom zapísala do pamäti ako jeden z najlepších MCU záporákov. No a keďže v seriáli patril medzi najlepšie elementy, nie každý bol posledným dielom nadšený. Kilgrave totižto disponoval telepatickými schopnosťami, ktoré Jessica v poslednej epizóde dokázala prekonať. Veľký boj teda skončil jednoducho, a to tak, že mu zlomila krk. Oficiálna fotka z natáčania druhej série nám však prezrádza, že prvá sezóna bola pre Kilgravea naozaj iba začiatok.

Fotka z natáčania druhej série seriálu Jessica Jones odhaľuje návrat záporáka Kilgravea!
Fotka z natáčania druhej série seriálu Jessica Jones odhaľuje návrat záporáka Kilgravea!; Zdroj: ew.com

Jessica Jones 2. séria už o rok!

Magazín Entertainment Weekly nám spolu s Marvel štúdiom oficiálne potvrdil, že si Kilgravea užijeme aj o rok. Ako je to možné? Nikto netuší. Marvel zatiaľ všetko drží pod rúškom tajomstva, no menší náznak pravdepodobne dostaneme už o pár dní, keďže si oficiálne odbijú premiéru Defenders. Ja som teda veľmi rád, že fantastického Davida Tennanta uvidíme v tejto roli znova, nedá mi však nepripomenúť, že Kilgrave sa pridáva do Marvel klubu: zomrel som, no vlastne nie. Marvel sa bojí zabíjať svoje postavy, no a to je zatiaľ stále ich najväčšou chybou, ktorú už opakujú aj v seriálovom svete. Uvidíme teda, aké plány ešte čakajú tohto zatiaľ úžasného záporáka. Jessica Jones 2 príde v prvej polovici roka 2018, no a my sa už teraz nevieme dočkať!

Čo vravíte na prvú sériu seriálu Jessica Jones? Tiež ste si obľúbili Kilgravea ako záporáka? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -