NETFLIXSeriály

Je to oficiálne potvrdené! Seriál Jessica Jones dostane tretiu sériu!

Jessica Jones dostane tretiu sériu!

Je to len mesiac od vtedy, čo sme mohli vidieť debut druhej série superhrdinsko-detektívneho seriálu Jessica Jones. Nebol by to však Netflix, keby sme nedostali krátko na to potvrdenie o ďalšej sérii. Hoci fanúšikovia seriálu neprijali druhú sériu Jessicy Jones tak skvelo ako tú prvú, aj napriek tomu ostáva Jessica Jones stále jednou z najobľúbenejších televíznych superhrdinov. Predsa len, výkony, ktoré predviedla jej predstaviteľka Krysten Ritter boli naozaj skvelé a hoci zvyšok ostatných hereckých výkonov nebol zrovna najlepší, herečka nám dokázala, že seriál zvláda potahať aj sama. To nám potvrdili aj kritici z Rotten Tomatoes, ktorí ohodnotili druhú sériu skvelými 87%!

Jessica Jones dostane tretiu sériu

Zdroj: tvguide.com

Začiatok série začínal pomerne zaujímavo, no po tom, ako Jessica spoznala svoju matku to šlo len dole vodou. Aj po slabšej druhej tretine seriálu nám koniec druhej série vyústil podobne ako začiatok, teda pomerne dobre, i keď tentokrát trochu divne. Ako už vieme, vzťah Jessicy a Trish sa poriadne pokazil. Za to “asi” môže fakt, že Trish zabila Jessicinu matku, no celkovo, za stratou dôvery stojí aj Trishina posadnutosť získať superschopnosti.

Jessica Jones dostane tretiu sériu

Zdroj: gizmodo.com.au

Ako už vieme, tretia séria by nám mala zodpovedať plno otázok, ktoré tu po sebe zanechala práve druhá sezóna. Na konci série sme mohli vidieť to, že Trish pravdepodobne získala akési schopnosti, no stále ostáva záhadou to, aké konkrétne. Stane sa konečne superhrdinkou známou ako Hellcat? Taktiež musíme prísť na to, ako sa zmení vzťah Jessicy a Malcolma či zistiť to, čo bude s Jeri Hogarthovou. Jednoducho, máme sa na čo tešiť!

Jessica Jones dostane tretiu sériu

Zdroj: elitedaily.com

Po tragickom konci jej krátkeho superhrdinského pôsobenia sa Jessica snaží dať si svoj život opäť do kopy. To isté platí aj o jej kariére detektívky. Začína sa totižto zaujímať o riešenie prípadov, ktoré zahŕňajú ľudí s výnimočnými schopnosťami v New Yorku.

Koho uvidíme v tretej sérii?

Podľa všetkého by sme mali vidieť v tretej sérii opäť mená ako Krysten Ritter (Jessica Jones), Rachael Taylor (Trish Walker) či Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth). Avšak, čo sa týka mužského obsadenia, opäť by sa mal ukázať aj Eka Darville (Malcolm Ducasse). Určite sa ukážu aj ďalší herci, avšak zatiaľ sú ďalšie mená neznáme. Na ďalšie informácie si budeme musieť počkať.

Jessica Jones dostane tretiu sériu

Zdroj: screenrant.com

Nasledujúcou v poradí MCU/Netflix seriálov je druhá séria Lukea Cagea, ktorej premiéru by sme si mali pozrieť už toto leto, konkrétnejšie 22. júna. Nasledovať bude dlho očakávaná tretia sezóna fanúšikmi milovaného Daredevila, o ktorej sa povráva, že by sa mala ukázať už koncom tohto roka. Čo sa týka Iron Fista, jeho návrat môžeme očakávať začiatkom budúceho roka. Zároveň dúfame v to, že nám svojou druhou sezónou vynahradí to sklamanie, ktoré nám priniesla debutná prvá sezóna. Netreba však zabúdať na najnovšieho člena Netflix/Marvel vesmíru, ktorým sa stal seriál The Punisher. Podľa toho, čo vieme, druhá séria sa momentálne nachádza v štádiu nakrúcania. Návrat Franka Castla môžeme očakávať zrejme v lete 2019. Toto sú však zatiaľ len odhady, ktoré sú odvodené z momentálneho plánu vydávania Netflixu.

Tiež sa už neviete dočkať tretej série? Čo nám podľa vás prinesie ďalšia sezóna? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár