v

Prejde Jessica Jones na opačnú stranu zákona v druhej sérii svojho seriálu? Nové fotografie nám odhaľujú viac!

jessica jones druhá séria
Zdroj: collider.com
REKLAMA

Jessica Jones druhá séria

Prvá sezóna Jessicy Jones nám priniesla temnú psychologickú drámu, ktorá určite dohnala nejedného z nás k zamysleniu. Druhá séria však bude podľa všetkého vyzerať trochu inak. Podľa oficiálnej synopsy sa Jessica dostáva do maléru. Predsa len, je “vylepšeným” človekom, ktorý zlomil inému človeku krk a potom tvrdil, že ovládal mysle. Jessica sa zúfalo snaží poskladať kúsky jej života opäť dokopy, avšak vyzerá to, že je prenasledovaná jej skutkami z minulosti. Jessica Jones by sa mala vrátiť na Netflix spoločne s druhou sériou už 8. marca. Čo presne však môžeme očakávať?

Ocitne sa na opačnej strane zákona?

Jessica Jones na opačnej strane
Zdroj: screenrant.com

Posledné fotky z druhej série Jessicy Jones naznačujú, že sa život hlavnej postavy oveľa viac skomplikuje. Jeden z obrázkov dokonca naznačuje a rovno ukazuje, že sa ocitne za mrežami. Nie je žiadnym prekvapením, že sa polícia zaujíma práve o Jessicu. Situácia v New Yorku sa totižto obracia proti strážcom a práve ona má ešte k tomu reputáciu smrteľného strážcu.

REKLAMA

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Na fotografiách nás vítajú vedľajšie postavy, vrátane najlepšej kamarátky titulnej Jessicy – Trish Walker (Rachel Taylor). Fanúšikovia dávajú do tejto postavy nádeje, pretože v komiksoch sa sama Trish stane superhrdinkou. Avšak netflixová verzia sa postavami veľmi líši v porovnaní s tými, ktoré vytvorili Otto Binder a Ruth Atkinson ešte v roku 1944. Je však stále možné, že by sme ju mohli nakoniec uvidieť ako Hellcat. Koniec koncov, celé obsadenie Jessicy Jones sa stretáva s bojom-vylepšujúcimi drogami a veľkým vplyvom Jessicy a jej superschopností.

Jessica Jones na opačnej strane
Hellcat (Trish) v komiksoch; Zdroj: nerdist.com

Avšak odkiaľ tieto záhadné, no predovšetkým nebezpečné vylepšováky boja v skutočnosti pochádzajú? Prvá sezóna ich spojila so spoločnosťou známkou ako “IGH.” Skratka, ktorá znie veľmi podobne, ako práve droga zvaná “GH,” ktorá sa občas objavuje v ďalšej show z MCU, a to v seriáli Agents of S.H.I.E.L.D. Je preto možné, že by sa druhá séria Jessicy Jones mohla jemne spájať s prechádzajúcou sériou obľúbených Agentov! Vzniklo by tým pádom vzrušujúce spojenie medzi Netflix TV sekciou Marvelu a prvou marveláckou TV show. Avšak len čas ukáže, či sa to stane realitou.

Dokážete si predstaviť spojenie týchto dvoch seriálov? Pozeráte aj Agents of S.H.I.E.L.D.? Napíšte nám do komentárov, či by ste boli z takéhoto vývoja šťastní!

REKLAMA

Čo si o článku myslíte?

Verný čitateľ

Napísal Viliam Šuška ml.

Neviem, čo sem napísať... Ale je to celkom jedno, keďže si to nikto nepozrie, no nie?

 

 

 

Roky v redakcii

One Ping

  1. Pingback:

Pridaj komentár