Hoci je spustenie druhej série už za dverami, Netflix si pre nás pripravil nový trailer a pár fotiek z prichádzajúceho pokračovania Jessicy Jones! Dá sa predpokladať, že sa jedná o posledný trailer, ktorý uvidíme pred znovuobnovením show. Premiéru druhej sezóny si pozrieme už 8. marca na Netflixe. A samozrejme ako je u Netflixu zvykom, tak rovno vyjde celá séria, ktorá bude obsahovať 13 hodinových dielov.

Jessica Jones posledný trailer

Jessica Jones je v poradí druhou zo štyroch originálnych superhrdinských Netflix seriálov, ktoré sa skrížili minulý rok v boji proti organizácii “The Hand” v seriáli The Defenders. Jessica je nepochybne jednou z najlepších a najobľúbenejších Marvel postáv poslednej dekády, nehovoriac o tom, aký vzrušujúci je samotný seriál. Prvej sérii sa dokonca podarilo získať prestížnu cenu menom Peabody Award.

Newyorské súkromné očko Jessica Jones sa zúfalo snaží poskladať kúsky jej života opäť dokopy, avšak vyzerá to tak, že ju prenasledujú skutky z minulosti. Po zavraždení jej mučiteľa Kilgravea (David Tennant) sa stáva v celom meste známa ako vrah so superschopnosťami. Vďaka novému prípadu musí bojovať s tým, kým vlastne je, zatiaľ čo sa vŕta v jej minulosti a snaží sa odpovedať na jednoduchú otázku – prečo?

Krysten Ritter (Jessica Jones) sa spojí s postavami z prechádzajúcej série. Opäť sa teda ukáže krásna Rachael Taylor (Trish Walker) aj neodbytná Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth). Samozrejme nemôžeme zabudnúť na Eka Darvilla, ktorý opäť stvárni Malcoma Ducassa. Medzi nich sa pridajú aj herci ako Janet McTeer či J.R. Ramirez.

Výkonným producentom a zároveň showrunnerom Jessicy Jones je Melissa Rosenberg (Twilight, Dexter). Na seriáli spolupracujú nielen Raelle Tucker (True Blood) a Jim Chory (Daredevil, Luke Cage, Iron Fist), ale aj samotný Jeph Loeb (Daredevil, Luke Cage, Iron Fist), ktorý je zároveň riaditeľom televíznej sekcie Marvelu.

Tiež sa neviete dočkať na pokračovanie tohto úžasného seriálu? Veríte, že druhá séria bude rovnako skvelá, ako tá prvá? Napíšte nám do komentárov, čo si myslíte!