Priprav sa na epický súboj medzi Sonicom a Knucklesom, na ktorý ťa perfektne naladí nový trailer k filmu Ježko Sonic 2

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Vysoko očakávané animovano-hrané dobrodružstvo Ježko Sonic 2 odhaľuje finálny trailer, ktorý dráždi poriadnou dávkou akcie. Pokračovanie bude nadväzovať na predchádzajúci film a čo všetko si pre nás filmové štúdio Paramount pripravilo uvidíme v kinách od 31. marca 2022.

Príbeh nás opäť zavedie do mesta Green Hills, kde Sonic (Ben Schwartz) žije šťastne so svojimi novými priateľmi. Snaží sa im dokázať, že vo svojom svete býval skutočným superhrdinom a tentokrát bude na zastavenie nebezpečenstva potrebovať pomocnú ruku. Okrem Schwartza, ktorý prepožičia hlas hlavnej postave filmu, sa po jeho boku ukážu James Mardsen, Tika Sumpter, Adam Pally a Lee Majdoub.

Hlavnej zápornej postavy sa opäť zhostí Jim Carrey ako klasický Sonicov záporák Dr. Robotnik (po novom známi ako Eggman). Tešiť sa môžeme aj na ďalšie dve klasické animované postavy, ako Tails (Colleen O’Shaughnessey) a Knuckles (Idris Elba).

Finálny trailer k filmu Ježko Sonic 2

Robotnik si očividne pripravovaný súboj užíva a vidieť ho môžeme v úplnom kľude v každej ukážke a nový trailer tomu nie je výnimkou. Videli sme už taktiež všetky jeho mohutné stroje a bude toho samozrejme ešte oveľa viac. Súboj medzi Sonicom a Knucklesom!

Takýto scenár sa odohrával aj v nostalgickej hre Sonic the Hedgehog 3 z roku 1994, kde sa Knuckles objavil po prvý raz. Táto silná postava sa však postupom času pridala na Sonicovu stranu a stala sa hrdinom. Uvidíme, či sa niečoho podobného dočkáme aj vo filme. V každom prípade, Sonicovi pomôže v súboji proti Eggmanovi minimálne Tails, ktorý sa pôvodne objavil v potitulkovej scéne prvého filmu.

Oficiálny synopsa:

Sonic je pripravený mať viac slobody a Tom a Maddie sa dohodnú, že ho nechajú doma, zatiaľ čo oni pôjdu na dovolenku. Ale, nie dlho po ich odchode, keď sa Dr. Robotnik vráti, tentokrát s novým partnerom Knucklesom, aby hľadal smaragd, ktorý má silu stavať a ničiť civilizácie. Sonic sa spojí s jeho vlastným partnerom Tailsom a spolu sa vydajú na cestu, aby našli smaragd skôr než padne do zlých rúk.

Ježko Sonic 2 finálny trailer plagát
Zdroj: cinemax.sk

Páčil sa ti finálny trailer k filmu Ježko Sonic 2? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -