Svet Ježka Sonica sa rozrastie. Vo výrobe je tretí film série a hraný spin-off seriál o Knucklesovi

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Ježko Sonic 3 a seriál Knuckles

Nie každá adaptácia hry je nutne úspechom. Presvedčilo sa o tom už mnoho hier adaptovaných na seriály a filmy. Avšak film Ježko Sonic podľa rovnomennej hry od spoločnosti Sega úspechom bol. Aj vďaka tomu vyjde v kinách už o pár týždňov pokračovanie. Ešte pre jeho vydaním ale štúdio oznámilo, že vo výrobe je ďalší film Ježko Sonic 3, a tiež to, že záporák z dvojky – Knuckles – dostane svoj vlastný hraný seriál.

Ježko Sonic 2 sa bude točiť okolo Sonica (Ben Schwartz) bojujúceho proti Dr. Robotnikovi (Jim Carrey), no tentoraz budú mať obaja pomoc. Na Sonicovej strane bude Tails (Colleen O’Shaughnessey), lišiak s dvoma chvostmi, vďaka ktorým vie lietať. Robotnik si zase na svoju stranu získal ježuru Knucklesa (Idris Elba), ktorý sa so svojím úderom a ostnatými rukavicami vyrovná rýchlosti Sonica. Oba tímy sa budú snažiť získať bájny smaragd, ktorý oplýva veľkou silou.

Dvojka ešte nie je vonku, no štúdio má už veľké plány

Dej znie sľubne a všetci sa už nevieme dočkať aj nových zvieracích hrdinov. Herné štúdio Sega spolu s filmovým štúdiom Paramount Pictures ale nespí na vavrínoch a už pracuje na budúcnosti franšízy. Ako napísal v príspevku vyššie riaditeľ spoločnosti Sega Haruki Satomi, so spomínaným filmovým štúdiom sa mu spolupracuje dobre a tak sú radi, že môžu naďalej rozširovať túto franšízu. Okrem toho je pre nich rok 2022 veľkým, pretože okrem filmu vyjde aj nová hra Sonic Frontiers.

Ježko Sonic 3 sa teda začal oficiálne vyrábať. To znamená, že štúdiá vidia dvojku ešte pred jej vydaním ako úspech, čo je určite dobrá správa. Viac detailov o trojke sa asi ale dozvieme až po vydaní druhej časti. Zaujímavejším je ale oznámenie o novom hranom seriáli, ktorý sa bude točiť okolo Knucklesa. Toho v ňom opäť nadabuje Idris Elba, a čo je ešte lepšie, seriál by mal vyjsť niekedy v roku 2023, keďže na tom sa už vraj pracuje dlhšie.

Knuckles Ježko Sonic
Zdroj: screenrant.com

Ježko Sonic 2 už čoskoro v kinách

Aj keď nás tieto nové správy potešili, sústreďme sa na blízku budúcnosť a na vydanie dvojky, ktorá by u nás mala mať v kinách premiéru 31. marca 2022. Okrem vyššie spomínaných nie len hlasových hercov uvidíme v pokračovaní v honbe za smaragdom aj Jamesa Marsdena (Tom Wahcowski), Tiku Sumpter (Maddie Wachowski), Natashu Rothwell (Rachel), Adama Pallyho (Wade Whipple) alebo Shemara Moora.

Ste fanúšikom tejto hernej a teraz už aj filmovej série? Oznámenie ktorého projektu vás potešilo viac – Ježko Sonic 3 alebo seriál o Knucklesovi?

Zdroj: cnet.com, movieweb.com, polygon.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -