Duo z filmu Blbý a blbší je večné

Herec Jeff Daniels sa ukázal v šou Conana O’Briena, aby podporil svoju novú televíznu sériu The Looming Tower, ktorá by mala zažiť premiéru už 9. novembra. Keď sa rozhovor začal stupňovať, prišlo obrovské prekvapenie. Do miestnosti vchádza jeho dlhoročný parťák a herecká legenda v jednom, Jim Carrey! Duo tvorilo pár od roku 1994, kedy sa ich prvý hit Blbý a blbší dostal do kín. No otázku Conana, kedy sa títo dvaja spoznali, odpovedal Daniels len stručne. Carrey si totižto hľadal rovného komika, ktorý by spoločne s ním obohatil filmový svet. A zvyšok je podľa jeho slov už len história.

jim carrey
Zdroj: news.rambler.ru

Ten pohľad musíte vidieť na vlastné oči. Prichádza len šok a radosť v tvári Jeffa Danielsa. Takéto niečo v televízii nevidíte každý deň. Jim Carrey prekvapil naozaj všetkých, vrátane divákov. Svoj príchod ukončil vetou, ktorá určite pobaví každého:

“Musel som prísť až sem a povedať to pred celým svetom. Si v meste a nezavolal si mi?!”


Dočkáme sa pokračovania filmu Blbý a blbší?

Obaja herci sa Conanovi vyrozprávali ohľadom výroby komediálnej klasiky Blbý a blbší a ako sa im podarilo vytvoriť taký “zjav.” Carrey dokonca poznamenal, že spoločne vytvárajú pokračovanie filmu, ktoré však ešte nebolo prijaté štúdiom. Daniels má však pre kritikov špeciálny odkaz, ktorý hovorí za všetko.

“Chytíte sa tornáda, ktorým je Jim Carrey a budete lietať. A to je veľká radosť.”

Blbý a blbší čoskoro zažijú nádherné výročie 25 rokov od vzniku tejto komédia a to znamená len jediné. Obaja herci by si mali sadnúť za jeden stôl a prebrať pravdepodobne posledné pokračovanie z úspešnej série plnej vtipov. Nebolo by vôbec zlé, keby sa vrátili a všetkým dokázali, že na to stále majú. Celý rozhovor s Conanom trvá necelých 8 minút a pozrieť si ho môžete vyššie v článku. Určite stojí za povšimnutie!Pridaj komentár