Jim Carrey hlási svoj návrat! V kinách ho však neuvidíme!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Jim Carrey hlási svoj veľký návrat! Teraz však na televíznej obrazovke!

Veľký návrat? Veď Jim Carrey predsa v kuse niečo robí! Nuž, máte pravdu ak si to myslíte, no zároveň ju nemáte. Jim sa momentálne objavuje tak v jednom/dvoch filmoch za rok. No a vždy to je len iba ako ako cameo. Jeho poslednú veľkú rolu sme mohli vidieť v pokračovaní úspešnej komédie Blbý a blbší, ktorá sa stala veľkým hitom aj u nás. Ďalej si však zahral už iba v menšej dráme, ktorá sa ukázala len na festivale v Benátkach.

Ak ste teda smutní, že Jima už nevídame v projektoch ako kedysi, teraz sa určite potešíte. Jim je počnúc dneškom oficiálne zapísaný na televíznom projekte Kidding, v ktorom si zahrá hlavnú postavu a taktiež ho bude produkovať ako výkonný producent. Na čo sa teda môžme tešiť? Zatiaľ je jasné len to, že seriál si objednala stanica Showtime, ktorá pre prvú sériu objednala zatiaľ 10 epizód. No a vieme aj o čom seriál bude.

Jim Carrey si zahrá hlavnú rolu v seriáli Kidding zo stanice Showtime
Jim Carrey si zahrá hlavnú rolu v seriáli Kidding zo stanice Showtime; Zdroj: hollywoodreporter.com

Jim Carrey si zahrá postavu Jeffa, muža, ktorý sa preslávil svojou detskou rolou Mr. Picklesa. Vďaka tomu sa mu podarilo vybudovať bohaté impérium. Bohužiaľ, my ho zastihneme v dobe, keď sa jeho rodina začne rozpadať. Keďže som veľký fanúšik tohto brilantného herca, myslím, že toto je pre neho skvelý projekt. Je nám jasné, že v seriáli pôjde určite o komédiu, no podľa popisu by mohlo ísť aj o slušnú drámu. Určite si pamätáte, že Jim v dráme nováčik nie je, za Truman Show dokonca dostal aj zlatý glóbus. My sa teda už nevieme dočkať, Showtime bohužiaľ ešte neohlásil dátum natáčania.

Tešíte sa na nový seriál v hlavnej roli s Jimom Carreym? Ste fanúšikom tohto komika? Chceli by ste ho vidieť v dramatických rolách alebo komediálnych? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -