Jimmy Fallon sparodoval nový videoklip speváčky Billie Eilish. Pobavte sa na jeho paródii spolu s nami

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Therefore I Am – videoklip od Billie Eilish a Jimmy Fallon s jeho paródiou

Billie Eilish prednedávnom vydala nový videoklip na pieseň Therefore I Am, v ktorom slobodne pobehuje po opustenom nákupnom stredisku, užíva si rýchle občerstvenie a do toho spieva. Komik a hostiteľ americkej talkshow The Tonight ShowJimmy Fallon si nenechal túto príležitosť ujsť a natočil svoj vlastný videoklip, v ktorom video Billie Eilish parodoval.

Video od speváčky natáčali v nákupnom stredisku Glendale Galleria, do ktorého podľa časopisu Rolling Stones Billie často chodila počas svojej mladosti. Jimmy sa rozhodol svoju paródiu natočiť v prázdnych chodbách svojho štúdia. Pôvodný videoklip si môžete pozrieť pod týmto odstavcom

Paródia a koronavírus

Začal klasicky imitáciou pohybov a mimiky slávnej mladej speváčky. Nevynechal ani ikonické neónovo-zelené vlasy a takmer identický outfit. Všetko sa však zvrtlo, keď ho „zamestnankyňa“ chytila s tým, že nemá na sebe rúško. Celá paródia sa následne niesla v téme nového koronavírusu a opatrení, ktoré sa s pandémiou spájajú.

Koronavírus je vážna téma, ktorej sa niektorí až obávajú. Na čo iné by sme ale mali svetoznámeho komika, ak nie na to, aby celú situáciu odľahčil vkusným humorom a podarenou paródiou? Nik z nás si už ani nepamätá, kedy naposledy behal s úsmevom (ktorý bolo aj vidno) na tvári po obchodnom centre, sŕkal kolu a vzal si rukou praclík bez toho, aby mal na sebe rukavice a dezinfekciu.

Pôvodný videoklip od Billie Eilish nás nesie naspäť do ľahších čias a jeho paródia, ktorú má na svedomí Jimmy Fallon, nám zase ponúkla pohľad na koronu z úsmevnejšej stránky. Vychutnajte si túto paródiu, ktorú nájdete nad týmto odstavcom.

Ako sa vám páči pôvodný videoklip a Jimmyho paródia? Pobavili ste sa? Svoje dojmy nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: vanityfair.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -