Jimmy Kimmel sa rozrozprával o jeho pocitoch z tohtoročných Oscarov! Dočkáme sa ďalšieho Kimmel vs. Damon súboja?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

 Oscary sa nám krátia. Ako to vníma moderátor Jimmy Kimmel?

Je to skutočne tu. Napätie sa krája a každý filmový fanúšik už čaká na svoj najobľúbenejší sviatok roka. Už túto nedeľnú noc (pondelkové ráno) sa dozvieme, kto si pôjde po najväčšie filmové ocenenie. No a síce nás zaujímajú predovšetkým víťazi a porazení, určite nás zaujíma, ako bude vyzerať celá show. Tú má na starosti Jimmy Kimmel, ktorý patrí medzi najlepších moderátorov v Amerike. Avšak, toto bude jeho prvé moderovanie Oscarov, aké má z toho pocity?

Jimmy momentálne robí interview skoro s každým koho stretne. Čo sa mu určite nedarí skrývať je to, že má zo show veľký strach. Síce bude robiť v podstate to isté čo robí každú noc vo svojej show, cíti veľkú trému. Jeho cieľ je byť dobrý a nepokašlať to. Každú minútu rozmýšľa nad novými vtipmi, s ktorými mu bude v zákulisí pomáhať aj jeho žena. Kimmel priznal, že nebude tancovať ani spievať, a že pár vtipov na prezidenta Trumpa môžeme tiež očakávať. Na otázku, či sa môžeme tešiť na pár aspektov z jeho show, odpovedal áno. Každého ale určite zaujíma, ako to bude s Mattom Damonom?

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=s0qeB8Xuc_g]

Jimmy Kimmel vs. Matt Damon

Ak sa pýtate, čo má Matt Damon spoločné s Jimmym, tak ste pravdepodobne v menšine. Tí majú totižto vymyslený televízny vzťah, kde sa nenávidia. Všetko začalo už pred niekoľkými rokmi, no trvá to dodnes. Začalo to tak, že vždy na konci svojej show, sa Jimmy ospravedlňoval, že na Matta Damona už nemajú čas. No a odvtedy sa môžu fanúšikovia tešiť vždy na niečo vtipné s nimi dvomi. Keďže je ale Matt teraz nominovaný ako producent filmu Manchester by the Sea, každého zaujíma, či sa dočkáme ďalšej vtipnej scénky medzi nimi dvoma.

Nie je síce nič potvrdené, no v každom interview vidíme náznaky od obi dvoch. Jimmy si hlavne praje, nech Matt nič nevyhrá, zatiaľ čo ten stále nechápe, ako môže taký hrozný človek moderovať takúto obrovskú show. Myslím si teda, že je to jasné, môžeme sa tešiť aj na ďalší Kimmel vs. Damon súboj. Hlavné však bude, nech sa počas show nič nestane a všetci si užijú skvelý čas. No a kto vie, možno bude Jimmy až taký dobrý, že sa zapíše ako jeden z najlepších moderátorov Oscarov. Veľa šťastia, Jimmy!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=lzdPjidRrOc]

Tešíte sa na Kimmela ako moderátora? Sledujete jeho show a jeho zápasenie s Mattom Damonom? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -