Osobnosti

Jirka Král končí na YouTube. Prezradil tak v dokumente, ktorý natočil ako špeciál ku milión odberateľom!

Na kluka z Mekáče dobrý, ne? Tak znejú posledné slová z dokumentu “Byl jsem Youtuber“, o ktorý sa postaral český youtuber Jirka Král. Či ho už ho poznáte z českej show Farma, alebo ako jedného z najvplyvnejších youtuberov v Česku a na Slovensku – Mali by ste spozornieť. Jirka totižto pred nejakým časom presiahol hranicu neuveriteľných 1 000 000 odberateľov a k tejto udalosti samozrejme natočil aj špeciálne video. Nikto však nečakal, že bude až takto špeciálne. Toto video totižto začal natáčať už niekoľko mesiacov dopredu, pričom až teraz vysvitlo, že ide o hodinový dokument. Zároveň však ide aj o jeho vôbec posledné video na YouTube

Jirka Král končí na YouTube

Dokument “Byl jsem Youtuber” retrospektívne zaznamenáva Jirkovu cestu od chlapca z Farmy, až po najväčšiu YouTube hviezdu v Česku a na Slovensku. Je natočený takou cestou, že si ho užijú ako jeho fanúšikovia, tak aj ľudia, ktorí ho nepozerajú. Pozrieť si ho môžete aj s rodičmi, pretože vám nádherné vysvetlí, ako vôbec zarábanie na YouTube funguje. Vo videu vidíme aj ostatné YouTube hviezdy, ako napríklad Selassie, Wedry, House, Pedro alebo Erik z Viral Brothers. Všetci vyjadrujú vlastný názor na YouTube komunitu, ich začiatky a takisto na cestu Jirky Krále. O produkciu a réžiu sa postaral Jirkov starší brat Petr Král, zatiaľ čo hudbu vytvoril známy producent DJ Wich.

Ako počas dokumentu vysvitlo, Jirka Král naozaj po šiestich rokoch ukončuje svoju YouTube kariéru a bude sa snažiť pohnúť ďalej. Včera na jeho YouTube kanále prebehol livestream, na ktorom si ľudia mohli dokument pozrieť všetci spolu. Jirka ho nechcel dávať do kín preto, aby sa zaň nemuselo platiť. Je to priam neuveriteľné, no v jednu chvíľu ho naraz sledovalo skoro 50 tisíc divákov. Video je naozaj prepracované a mal by si ho pozrieť aj ten, ktorý Jirku, alebo celkovo YouTube vôbec nesleduje. My Jirkovi samozrejme držíme palce a jeho ďalšie kroky môžeme sledovať na Instagrame!

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  OsobnostiVýber šéfredaktora

  Legendárni herci, ktorí spojili svoj život s postavou Jokera

  OdporúčameOsobnosti

  Šéf Disney vysvetľuje, ako Tom Holland zachránil Spider-Mana v MCU

  Osobnosti

  Šéf Marvel Studios Kevin Feige opúšťa MCU, aby pracoval na tomto filme

  OsobnostiVýber šéfredaktora

  Chystajú režiséri Avengers: Endgame ďalšiu veľkolepú marvelovku?

  Pridaj komentár