Joaquin Phoenix sa oficiálne stáva novým Jokerom vo vlastnom filme! Kedy ho uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Joaquin Phoenix sa oficiálne stáva novým Jokerom!

Všetky zvesti boli nakoniec pravdivé. Dámy a páni, DC a Warner Bros sa skutočne rozhodli urobiť komiksovku mimo ich začatého filmového univerza – DCEU. To znamená, že nebude mať absolútne nič spoločné s filmami ako Justice League alebo Suicide Squad. Dnešným dňom teda môžeme so 100% platnosťou potvrdiť, že dostávame samostatný film s Jokerom mimo DCEU, ktorého si oficiálne zahrá brilantný Joaquin Phoenix.

Tento herec má na svojom konte mnoho ocenení a nominácií, vrátane tej na Oscara. Väčšina z vás ho však bude poznať práve z filmu Gladiátor od Ridleyho Scotta, kde si zahral záporáka Commodusa. Ide teda o presne ten istý projekt, o ktorom sme písali, že produkuje samotný Martin Scorsese. Tieto zvesti však boli bohužiaľ nepravdivé a toto legendárne režisérske meno sa na projekte podieľať nebude. O produkciu sa miesto neho postará Emma Tillinger Koskoff, ktorá produkovala práve Scorseseho film – Vlk z Wall Street. O čom ale tento Joker film bude, kedy ho uvidíme a kto si ho zrežíruje?

Joaquin Phoenix
Joaquin Phoenix; Zdroj: polygon.com

Poznáme režiséra, rozpočet ale aj rok vydania!

Podľa portálu The Hollywood Reporter (ktorý tieto informácie priniesol ako prvý) bude film origin príbeh, čiže film o zrode a počiatkoch fanúšikmi milovaného princa smiechu. Nepôjde však o bežnú komiksovku, skôr o krimi drámu, ktorá sa bude podobať viac experimentálnym filmom. Tomu nasvedčuje aj približne 55 miliónový rozpočet. Ak ste teda milovníkmi malých komiksoviek akými sú Deadpool a Logan, máte sa na čo tešiť. Film by mal byť navyše veľmi temný, takže je tu možnosť, že taktiež dostane rating R = prístupnosť od 15 rokov.

Na režisérske kreslo si sadá Todd Phillips, ktorý stojí za úspešnou trilógiou Vo štvorici po opici. Film je zatiaľ opísaný ako: „preskúmanie muža, ktorý bol odvrhnutý spoločnosťou, ktoré nebude len špinavou ukážkou, ale aj varovným príbehom“. Začne sa natáčať už tento september a keďže pôjde o v podstate nízkorozpočtový film, vyjsť by mal už v roku 2019! Viac informácií sa nepochybne dozvieme na tohtoročnom Comic-Cone na Warner Bros paneli. Jared Leto však naďalej ostáva ako Joker v DCEU a má taktiež naplánovaný vlastný film.

Tešíte sa na samostatný Joker film, ktorý bude mimo DCEU? Ste radi, že štúdio do role vybralo práve Joaquina Phoenixa? Čo hovoríte na fakt, že tu budú dvaja filmoví Jokeri? Bude mať podľa vás Heath Ledger konečne poriadnu konkurenciu? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -