Priprav sa na nový animovaný film zo sveta Looney Tunes. V hlavnej úlohe uvidíme Johna Cenu

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Po úspechu HBO seriálu Peacemaker sa herec John Cena upísal ďalšiemu ambicióznemu projektu, ktorý divákov zavedie do sveta kreslených postavičiek Looney Tunes. Filmové štúdio Warner Bros. totiž chystá nový hraný animovaný film s názvom Coyote vs. Acme.

Pokiaľ ide o Johna Cenu, viac než svoje komediálne schopnosti ukázal divákom vo filme The Suicide Squad: Samovražedná misia a seriáli Peacemaker. Cudzie mu nie sú ani iné veľké franšízy, keďže okrem spolupráce s DC hral aj vo filme Blumblebee (2018). Objavil sa taktiež v minuloročnom pokračovaní Rýchlo a zbesilo 9. A nakoľko sa už Cena stretol s hovoriacim žralokom alebo zostrelil obrovskú hviezdicu, jeho postava Wila E. Coyota bude určite ďalšou nezmyselnou lahôdkou na jeho zozname.

John Cena James Gunn The Suicide Squad spinoff
Zdroj: mashable.com

John Cena sa stane súčasťou sveta Looney Tunes v novom animovanom filme

John Cena nebude jediným, kto si zo seriálu Peacemaker odskočí do nového projektu. Ruku do diela taktiež pridajú Chris Defaria a James Gunn, ktorí budú hybridný animák produkovať. Do režisérskeho kresla zasadne Dave Green (Ninja Korytnačky 2), ktorému scenár napísal Ian Frazier.

Jamesa Gunna nikomu určite predstavovať nemusíme. Okrem projektov Strážcovia Galaxie, The Suicide Squad a Peacemaker má Gunn dlhoročný vzťah s WB. Už v roku 2002 sa podieľal na scenári k filmovej sérii ScoobyDoo, ktorá sa stala populárnou po celom svete.

Looney Tunes majú za svoju viac ako 90-ročnú históriu veľa inkarnácií a nie je to prvýkrát, čo sa tento klasický tím ikonických postavičiek predstaví v hranom animovanom filme s nabitou akciou. Doposiaľ sme sa dočkali troch filmov – Looney Tunes: Späť v akcii (2003), Hviezdny smeč (1996) a Space Jam: Nová legenda (2021). Coyote vs. Acme bude štvrtým filmom z franšízy a už len veriť, že dopadne lepšie ako jeho vyššie spomenutí predchodcovia.

Tešíš sa na nový projekt zo sveta Looney Tunes, v ktorom si zahrá John Cena? Tvoj názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -