John Cena ako Thing v reboote Fantastickej štvorky od štúdia Marvel? Herec by vraj takúto vec zvážil

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

John Cena ako Thing v reboote filmu Fantastická štvorka?

Sú postavy, pri ktorých ak zmeníte herca, tak to už nie je ono. Potom tu však máme kopec ďalších postáv, ktoré vystriedali už niekoľko hercov. Výnimkou nie je ani superhrdina Thing, člen Fantastickej štvorky. Toho stvárnili už dvaja herci, no opäť sa chystá reboot tohto filmu. Thing v novom filme Fantastická štvorka by ale podľa viacerých mohol byť hraný hercom menom John Cena.

Bena Grimma (ako sa reálne volá postava) doteraz stvárnil vo filmoch z roku 2005 a 2007 herec Michael Chiklis. V nepodarenom reboote z roku 2015 ho ale už vystriedal Jamie Bell. Marvel však teraz plánuje úplne nový reboot filmu, pričom by členov Fantastickej štvorky už zaradili aj do širšieho MCU. Zatiaľ však nie je známe, kedy film vyjde a ani kto v ňom bude hrať.

Fantastická štvorka Krasinski Blunt
Zdroj: twitter.com

Viacerí fanúšikovia si už ale teraz v hlavách a na internete obsadzujú do rolí svojich hercov. Obľúbenými kandidátmi sú určite manželia Emily Blunt a John Krasinski ako postavy Invisible Woman a Mister Fantastic. Krasinski by s tým určite problém nemal, v minulosti sa už uchádzal o rolu Captaina Americu. Blunt sa ale vyjadrila, že tento žáner veľmi nemusí, ale možno by zmenila názor.

Bývalý wrestler by takúto ponuku určite zvážil

V roli Human Torcha by si fanúšikovia vedeli predstaviť mnohých hercov, no o Thingovi sa často nerozpráva. A ak je už o ňom reč, spomenie sa pri ňom hlavne také meno ako John Cena. Aj preto sa ho počas rozhovoru spýtali, či by zvážil hranie v reboote ikonického filmu a hlavne hranie tejto konkrétnej postavy. Cena sa k tomu vyjadril a znie to pomerne sľubne:

„Zvážil by som azda akúkoľvek vec. Myslím si, že zostávať otvorený možnostiam a rozličným perspektívam je dobrá cesta, ako ísť do života. To by jednoducho bola vec, ktorú by som zvážil, pretože rád udržiavam otvorenú perspektívu novým veciam.“

Cena je humorista, o čom svedčí aj jeho hranie sa so slovom vec (thing) v tomto výroku, pričom jasne naráža na postavu Thinga. Je z toho ale jasné, že nič nezavrhuje a je otvorený všetkému. Teraz už stačí čakať na šéfa štúdia Marvel Kevina Feigeho. Ten sa napríklad k obsadeniu Fantastickej štvorky tiež vyjadril, a to vtedy, keď sa ho pýtali, či tam chce obsadiť známych hercov alebo nové tváre.

Podľa neho je ale MCU kombináciou oboch, a teda aj známych, aj nových hercov. Ako príklady uviedol napríklad Toma Hollanda alebo Chrisa Hemswortha, ktorí boli v čase obsadenia neznámi. Na druhú stranu, taký Benedict Cumberbatch bol známy už aj pred tým. Podľa Feigeho teda nejde o známosť herca, ale o to, aby bol najlepší pre danú rolu.

Fantastická štvorka Marvel
Zdroj: marvel.com; logo filmu Fantastická štvorka

Cena momentálne zachraňuje svet v DC

Aj keď jeho rola v MCU by bola fajn, Cenu momentálne vidíme v konkurenčnom DC. Zahral si v ich najnovšom filme The Suicide Squad: Samovražedná misia, v ktorom sa z neho stal anti-hrdina Peacemaker. Postava bola pre jeho isté činy vo filme nie práve obľúbená, aj keď ju bývalý wrestler zahral naozaj dobre. A aj napriek tomu, že to vyzeralo s jeho postavou všelijako, ukáže sa minimálne ešte raz.

Cenova postava totiž dostane vlastný seriál, ktorý sa volá jednoducho Peacemaker. Pôjde o seriál pozostávajúci z ôsmych častí, pričom pozrieť si ho budeme môcť na HBO Max už v januári 2022. Od seriálu sa očakáva naozaj veľa, rovnako ako od spomínaného filmu, pretože na oboch pracoval James Gunn. Ten je známy napríklad aj réžiou filmu Strážcovia Galaxie a jeho pokračovania od Marvel.

John Cena James Gunn The Suicide Squad spinoff
Zdroj: mashable.com

Momentálne pracuje aj na tretej časti a vianočnom špeciáli, takže je v MCU stále aktívnym hráčom. Možno aj cez známosť s ním by sa John Cena vedel dostať do rebootu Fantastickej štvorky a okrem krvilačného anti-hrdinu milujúceho mier by sa z neho stal oranžový kamenný superhrdina. O tom, či sa tak raz naozaj stane, alebo do role Thinga obsadia niekoho iného, vás budeme informovať.

Chceli by ste v roli Thinga vidieť Johna Cenu alebo máte predstavu o inom hercovi? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -