Supermana si najbližšie zahrá herec John Krasinski. V akom filme sa tejto role zhostí?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

John Krasinski bude Superman

Už si nevieme predstaviť asi nikoho iného než herca Henryho Cavilla v úlohe superhrdinu Supermana. Ten sa dokonca vyjadril, že nemá problém sa do tejto role vrátiť, no štúdio to asi necíti úplne rovnako. V každom prípade, nový Superman sa nám predstaví už na ďalší rok v novom filme, pričom si ho zahrá herec John Krasinski. Nepôjde však o hraný, ale animovaný film.

Krasinski tak bude Supermana dabovať v pripravovanom animáku s názvom DC League of Super-Pets. O jeho prítomnosti v tomto animovanom filme sa vedelo už dávno, v podstate od prvých propagačných materiálov. Nikto však nepoznal jeho rolu. To, že nakoniec Supermana nadabuje Krasinski, sme sa dozvedeli z jeho sociálnych sietí, na ktorých to napísal do príspevku spolu s novou fotkou z filmu:

Zahrá si teda majiteľa jednej z hlavných postáv filmu, ktorou je superpes Krypto. Toho bude dabovať slávny herec Dwayne Johnson. The Rocka však na ďalší rok budeme vidieť ešte v jednom DC filme, ktorým je Black Adam. V ňom si zahrá titulnú rolu anti-hrdinu. Johnson tak ovládne celé DC už budúci rok, no v tomto animovanom filme na to nebude úplne sám.

DC League of Super-Pets je plné skvelého obsadenia

Okrem Krasinskeho a The Rocka sa môžeme tešiť aj na hercov ako Kevin Hart (Batmanov pes Ace), Diego Luna (Green Lanternova veverička Chip), Natasha Lyonne (Flashova korytnačka Merton), Vanessa Bayer (prasiatko PB patriace Wonder Woman) či Marc Maron (Lex Luthor). Okrem nich v ešte neznámych rolách budú aj Jamila Jamil, Kate McKinnon a Keanu Reeves.

Veľmi som zvedavý na Reevesovu rolu, pričom si jeho hlas viem predstaviť v dvoch úlohách – buď v roli nejakého záporáka, alebo v roli Batmana. Keď totiž už vieme, že tam bude aj Superman (s hlasom Krasinskeho), určite by som chcel počuť Batmana v podaní Reevesa. Oboch si vypočujeme 19. mája 2022, kedy by mal film mať premiéru u nás v kinách. Keby to nestačilo, The Rock bude o dva mesiace na to, 28. júla 2022, opäť v kinách s Black Adamom.

Čo vravíte na toto obsadenie Supermana? Hodí sa vám Krasinskeho hlas do tejto role? Svoj názor nám dajte vedieť dole do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -