Pozrite si emotívny výkon Johna Legenda na Oscaroch 2017. Piesne z La La Landu zaspieval bravúrne!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Tohtoročné Oscary máme za sebou, no doznievať budú ešte poriadne dlhú dobu. Či už kvôli obrovskému trapasu, radosti a smútku z výhercov alebo výborných Live výkonoch. Pobavili sme sa pri moderovaní Jimmyho Kimmela a vypočuli sme si nádherné odspievané nominované piesne, inak Best Original Song. Jednu z najväčších show urobil bezpochyby Justin Timberlake so svojou piesňou „Can´t stop the feeling“ z animáku Trollovia. Počuli sme však spievať aj Stinga, alebo soundtrack “How Far I’ll Go” z animáku Vaiana. Výherca najlepšej Originálnej Piesne však mohol byť iba jeden. Už dopredu bolo jasné, že to bude jedna z dvoch nominovaných piesní z filmu La La Land. Jednou bola “Audition (The Fools Who Dream)”, ktorú si zaspievala Emma Stone na konci filmu. Druhou bola „City of Stars“, krásny duet Ryana Goslinga a Emmy Stone. Víťaznou sa nakoniec stala City of Stars.

John Legend – La La Land „Medley“

Ako sme vás ale nedávno oboznámili, nominované piesne z La La Landu si na Oscaroch nezaspievala ani Emma, ani Ryan. Miesto nich ich predviedol John Legend, ktorý si taktiež zahral v tomto filme a zaspieval si v ňom pieseň „We Can Start a Fire“. Pokiaľ neviete kto to je, vo filme hral Keitha, vokalistu skupiny The Messengers, pre ktorú robil Sebastian klávesáka. John Legend je však výborný spevák na konte s hojným počtom Grammys a dokonca aj s Oscarom. Pokiaľ ste nepostrehli, John spolu s Arianou Grande naspieval aj soundtrack ku filmu Beauty and the Beast.

John nám teda tieto piesne predviedol najlepšie ako vedel a predviedol emotívny výkon. Spojil tieto dva songy do jedného a zaspieval takzvanú „Medley“. Jeho spev dopĺňali výborné choreografie tanečníkov na motív filmu. Ako sa Vám páčil jeho výkon? Radšej by ste na pódiu videli Emmu a Ryana?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -