John Wick 2 a nové herecké tváre

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

en pred niekoľkými týždňami sme sa dozvedeli, že práve prebieha výroba dlho očakávaného pokračovania akčného filmu John Wick 2 od štúdia LionsGate. Keanu Reeves sa vracia na scénu ako hlavná postava, ktorá bude čeliť novým „badass“ členom podsvetia a Ian McShane si zopakuje svoju úlohu ako majiteľ hotela Continental. Pred pár dňami bolo ohlásené, že obsadenie bolo doplnené novými hercami, Ruby Rose, Riccardo Scamarcio a Peter Stormare. Podrobné detaily sú skrývané pod pokrievkou a žiadne novinky ohľadom našich nových hercov neboli zverejnené.

V pôvodnom filme John Wick, John Leguizamo hral Aurelia, Bridget Moynahan si zahrala zosnulú manželku Johna Wicka, Thomas Sadoski policajta menom Jimmy a Lance Reddick ako Charon, manažér hotela Continental, ktorý vždy vedel predvídať potreby svojho klienta. Z obsadenia herečky Bridget Moynahan je nadmieru jasné, že nás film zavedie do minulosti a spoločne si zaspomíname na časy, ktoré John Wick strávil zo svojou ženou. Taktiež sa dúfam dozvieme viac ohľadom hotela Continental a tejto komunity nájomných vrahov.

Chad Stahelski, ktorý režíroval pôvodný film John Wick sa vráti na kormidlo celej posádky a vydá sa na spanilú jazdu. Tento krát mu však nebude robiť spoločnosť David Leitch, ale Chad Stahelski si skúsi sólo režírovanie. Obaja režiséri mali spolu pracovať na pokračovaní, ale všetko nakoniec dopadlo inak. Rozhodli sa rozdeliť si svoje úlohy do budúcna. Chad Stahelski sa teda chopí réžie k pokračovaniu filmu John Wick a David Leitch  zrežíruje film The Coldest City, kde bude hlavnou hviezdou herec Charlize Theron. Scenár si zopakuje Derek Kolstad.

Ruby Rose momentálne hrá Stellu Carlin vo filme  Orange Is the New Black a taktiež sa má objaviť v nadchádzajúcom Resident Evil: The Final Chapter. Riccarda Scamarcia môžeme v súčasnej dobe vidieť vo filme Burnt, zatiaľ čo Peter Stormrare si zahrá vo filme The Rupture. Do komentára nám určite napíšte, čo si myslíte o týchto nových prírastkoch v rodine filmu John Wick 2. Film by mal byť uvedení do kín v roku 2016.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -