John Wick 2 dostal prvý poster a na NYCC ukáže exkluzívne zábery

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Film s dobrou choreografiou, nekončiacou akciou, a ako-takým príbehom? Počkajte, zabudol som ešte na Keanu Reevesa. Myslím, že už každému došlo o aký film ide. Wick. John Wick. Bývalý assassin, ktorého z dôchodku vytiahol mŕtvy pes dostáva pokračovanie.

John Wick sa dostaví na New York Comic Con

John Wick: Chapter 2 je na ceste, a my sme konečne dostali prvý poster a informácie kde sa John objaví. John Wick 1 sa na New York Comic Cone 2014 ukázal v najlepšom svetle a aj to mu pomohlo k jeho úspechu. Tento rok tomu nebude inak, pokračovanie bude mať svoj vlastný panel na Tohtoročnom NYCC.

Lionsgate bude mať teda vlastný, hodinu trvajúci panel. Ten predstaví pokračovanie Johna Wicka a nových Power Rangers. Okrem QnA s fanúšikmi budú ukázané prvé zábery z oboch filmov. NYCC sa bude konať 8. októbra, a panel si budete môcť pozrieť aj na Twitchi.

Pozrime sa však na vyššie spomínaný poster.

Keanu Reeves ako John Wick
Keanu Reeves ako John Wick

O čom bude pokračovanie o našej „Babe Yage“?

“Keanu Reeves sa vracia v pokračovaní k hitu z roku 2014 o Johnovi Wickovi, ktorý je nútený odísť z dôchodku, aby získal kontrolu nad cechom medzinárodnej organizácie nájomných vrahov, v ktorom sa udejú nemalé sprisahania.Viazaný krvnou prísahou cestuje John do Ríma, kde sa musí postaviť do cesty jedným z najnebezpečnejších zabijakov na svete.”

Viac sa o tomto filme môžete dozvedieť v tomto článku.

Film sa do kín dostaví vo februári 2017, tešíte sa?

 

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -