Keanu Reeves si ako John Wick užíva nekonečné zabíjanie v novom traileri na pokračovanie akčnej prestrelky

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Wick. John Wick. Film, ktorý nepotrebuje dej, pretože jeho akčné scény a bojové choreografie hovoria za všetko. Jednotka mala úspech, a tak bolo pokračovanie prakticky zaručené. Okrem Teaser Traileru na nového Blade Runnera s Goslingom a Fordom sme dostali aj nový trailer na John Wick: Chapter 2. Ten nesie podnázov „Wick Goes Off„, a je to asi najpresnejšie možné pomenovanie. Ide naozaj iba o zabíjanie. Nestarnúci Keanu Reeves sa na plátna kín ako neúprosný asasín vráti už 23.2.2017. Pokiaľ chcete vedieť všetko o príbehu filmu a zaujímavostiach, celý film sme rozobrali v tomto článku. Teraz si už však sami pozrite John Wick 2 Trailer s poradovým číslom 2.

John Wick 2 Trailer

O čom bude pokračovanie o Babe Jage?

“Keanu Reeves sa vracia v pokračovaní k hitu z roku 2014 o Johnovi Wickovi, ktorý je nútený odísť z dôchodku, aby získal kontrolu nad cechom medzinárodnej organizácie nájomných vrahov, v ktorom sa udejú nemalé sprisahania.Viazaný krvnou prísahou cestuje John do Ríma, kde sa musí postaviť do cesty jedným z najnebezpečnejších zabijakov na svete.”

John Wick 2 Trailer

Foto: cinemablend.com, anoncraft.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -