John Wick 3 sa konečne dočkal svojho dátumu uvedenia do kín, kedy sa nám konečne odhalia všetky nevyjasnené tajomstvá!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ani sme sa nestihli spamätať z famózneho pokračovania filmu John Wick a už sa to pomaly opäť blíži. Tretí film zo sveta nájomných vrahov sa dočkal oficiálneho dátumu svojej premiéry. Táto úžasná novinka sa k nám dostala len niekoľko mesiacov po tom, ako sme si počas februára mohli na striebornom plátne vychutnať šialenú akciu vo filme John Wick 2. Tomu sa po finančnej stránke podarilo uspieť, tak isto ako jeho predchodcovi z roku 2014. Pokračovanie sa teda dalo očakávať a postava Johna Wicka si postupom času vybudovala titul jedného z najlepších akčných hrdinov v súčasnej kinematografii.

Okrem svojich štýlových zásad a dôkladne vykonanej práce sa tentokrát dočkáme hlbšieho príbehu. Tvorcovia už totižto dávno povedali, že ukončenie tejto franšízy bude špeciálne. Predsa len, John Wick (celkovo) zhltol od kritikov obrovský počet pozitívnych ohlasov a nič iné ako úspech sa neočakáva. Ak vám neušiel posledný film zo svetla plného pravidiel, hlavná postava je vyhnaná do exilu a divákom sa otvorili príbehy k novým postavám. A práve na niektoré z nich sa môžeme tešiť už, bohužiaľ, o dva necelé roky. Pravidlá hry sa už dávno zmenili a boj o prežitie bude ťažší než kedykoľvek predtým.

Koľko zásobníkov vystrieľa tentokrát? zdroj: screenrant.com

Kedy sa dočkáme filmu John Wick 3?

Filmové štúdio Lionsgate neoficiálne stanovilo dátum vydania filmu John Wick 3, zatiaľ bez oficiálneho názvu, do kín. Bez nejakého produkčného alebo dejového detailu, ktorý by sprevádzal toto oznámenie, štúdio navrhlo „osudový“ deň na 17. mája 2019. Neoficiálne to je aj z toho dôvodu, že na tento dátum zatiaľ nebol stanovený žiaden iný film. Avšak ako sa posunie čas dopredu, ostatné štúdia vyplnia svoj kalendár na najbližšie dva roky a až potom sa uvidí, či sa Jonathana dočkáme o týždeň skôr alebo neskôr. Jediné, čo sa dá s určitosťou potvrdiť je produkcia, ktorá by mala začať koncom tohto roku, najneskôr začiatkom toho budúceho.

Vráti sa režisér Chad Stahelski na režisérske kreslo?

Posledný krát, kedy sme niečo počuli o nadchádzajúcom filme, režisér Chad Stahelski a scenárista Derek Kolstad boli presne uprostred písania scenára a presného príbehu pre tretiu „splátku„. Od toho momentu je zrejmé, že scenár bol dokončený a aj z toho dôvodu sme sa včera mohli dozvedieť takúto skvelú novinku. No je veľmi dôležité poznamenať, že očakávaný návrat Stahelskeho ešte nebol potvrdený, ale to by sa mohlo čoskoro zmeniť. Ak by sa tak stalo, takýto dátum uvedenia filmu do kín by dával zmysel. Leto 2019 je predsa len ešte v nedohľadne a celý výrobný tím bude mať dostatok času na natáčanie a dokončenie postprodukcie k tomuto filmovému zážitku.

V tomto momente sa pokojný život končí… zdroj: silverscreenbeat.com

Zatiaľ, čo sa ešte nachádzame v slepej uličke a dejová línia je jedna veľká neznáma, budeme dúfať, že sa táto situácia čoskoro zmení. Po ex-komunikácii Johna Wicka z hotela Continental bude veľmi zaujímavé sledovať, ako sa vyplnia všetky prázdne miesta z minulosti tohto charizmatického charakteru. Je to vskutku lákavé tajomstvo, na ktorého odhalenie si budeme musieť počkať. Dokedy? To síce ešte nevieme, ale ako povedal samotný „dôchodca“ John Wick, „vrátil som sa.“ Tak ako sa určite vrátime aj my, aby sme vám mohli priniesť nové detaily ohľadom tohto akciou nabitého zážitku.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -