John Wick je späť v novom traileri! Bude Parabellum jeho koniec?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

John Wick 3: Parabellum trailer

Ako inak si zlepšiť deň, než novým trailerom na posledný diel jedného z najpopulárnejších fiktívnych zabijakov modernej filmografie. Šialené prestrelky a výcvik Keanu Reevesa robí zo série John Wick udalosť, ktorú určite nebudete chcieť zmeškať. Síce sa hovorí, že tretie diely sa nevedia dotiahnuť na tie predchádzajúce, nová ukážka dokazuje, že môže ísť o veľkú výnimku.

Režisér Chad Stahelski už má s touto sériou veľké skúsenosti a preto pevne veríme, že neexistuje šanca, aby bol nový diel zlý. Aj napriek pokročilému veku hlavného predstaviteľa, Keanu Reeves dokazuje, že patrí medzi najlepších akčných hercov tejto doby. Ak nám neveríte, dôkaz leží rovno pod touto vetou.

Séria John Wick patrí medzi najúspešnejšie v očiach kritikov, ale aj divákov. Predošlé dva filmy majú na portáli rottentomatoes krásne hodnotenie v podobe 87% a 89%, čím sa radí medzi najlepšie hodnotené akčné série v histórii. 

Tretí diel má teda pred sebou veľkú výzvu. Mal by sa kvalitou nie len dotiahnuť na prvé dva filmy, ale ako správne ukončenie, aj ich predčiť. K tomu dopomôžu herci: Keanu Reeves, Halle Berry, Laurence Fishburne, Jason Mantzoukas a Ian McShane. Do našich kín sa film dostane už 23. mája 2019.

Čo hovoríte na novú ukážku? Tešíte sa na pokračovanie Johna Wicka? Ako sa vám pozdáva Keanu Reeves v hlavnej roli? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -