John Wick 3 prichádza a nikto nie je pripravený! Odhalenie príbehu nám vraví, že máme očakávať krvilačné pokračovanie…

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Novinky o filme John Wick 3

Och áno, konečne sa ukázal postrach všetkých nájomných vrahov. Prvé odhalenie deju a taktiež aj prvý plagát k filmu John Wick 3 sa ukázal. Štúdio Lionsgate tieto novinky odhalilo na CinemaCone a všetci fanúšikovia sa môžu začať tešiť. Aj keď si na plagáte nemôžeme užiť nič kreatívneho, oficiálny dej nám poskytol všetko potrebné.

John Wick 3
Zdroj: youtube.com

„John Wick (Keanu Reeves) je na úteku z dvoch príčin… na jeho hlavu je vypísaný celosvetový kontrakt vo výške 14 miliónov dolárov a taktiež za porušenie pravidiel hotelu Continental: zabitie na pôde hotela. Obeť bola členom rady a preto bol vypísaný otvorený kontrakt. John by mal byť popravený, avšak stáva sa výnimkou s tým, že mu manažér hotela dáva jednohodinovú milosť, než sa z neho stane „Excommunicado.“ Členstvo bolo zrušené, čo znamená zákaz všetkých služieb a zákaz komunikácie s členmi. John sa snaží využiť miestnych na prežitie, kde si bude musieť vyzabíjať cestu z mesta New York.“

Síce sme už podobné slova počuli dávnejšie, no teraz sme konečne dostali špecifické odhalenie toho, čo môžeme od filmu očakávať. Legendárny zabijak herca Keanu Reevesa nebude mať prístup ku všetkému, čo ho dostáva do veľkej nevýhody. Vyzerá to tak, že tretí film sa začne presne tam, kde bol ukončený jeho predchodca. Podarí sa mu dostať z mesta New York? Podľa všetkého áno, ale určite to bude stáť život veľkého počtu „komparzistov.“

John Wick 3 prináša návrat hviezd

Na režisérske kreslo sa bez pochyby vráti Chad Stahelski, ktorý spolupracoval na všetkých troch filmoch z tejto akčnej trilógie. Okrem neho sa vráti aj hviezdne herecké obsadenie, ktoré zahŕňa hercov ako Laurence Fishburne, Ruby Rose, Ian McShane a Lance Reddick. Hlavnú zápornú postavu si zahrá Hiroyuki Sanada, takže nám je pravdepodobne jasné, že sa John vydá do krajiny vychádzajúceho slnka.

Okrem toho sa dočkáme aj veľkolepých noviniek zo štúdia Lionsgate. Chystá sa totižto rozšírenie tohto „vesmíru“ a pripraviť by sme sa mali na akčný film so ženskou hlavnou úlohou. Meno postavy je Ballerina a podľa nej by sa mal volať pripravovaný projekt. Nebude chýbať ani seriál, o ktorom sme vás už niekoľkokrát informovali. The Continental je momentálne vo vývoji a zatiaľ je otázne, kedy ho presne uvidíme.

john wick 3
Zdroj: silverscreenbeat.com

Film by sa mal začať natáčať cez leto a Keanu Reeves povedal, že tu sa púť jeho postavy navždy skončí. Je však zrejmé, že si štúdio urobí po svojom a svet Johna Wicka začne rozširovať vlastnými spôsobmi. Prvé dva filmy sa stali okamžitým hitom a preto sa niet diviť, že štúdio sa snaží vyprodukovať nové spin-offy, ktoré by zapadli do celej série. Ešte predtým si vychutnáme ukončenie série, ktorá sa dočká premiéry 23. mája 2019. na záver si nezabudnite pozrieť spomínaný plagát.

zdroj: twitter

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -