Štúdio Lionsgate sa chce so svojim klenotom poponáhľať a natáčanie filmu John Wick 3 by sa mohlo začať už onedlho!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nové správy nám odhalili, že očakávané zakončenie trilógie Johna Wicka vstúpilo do fázy pred-výroby a čoskoro sa dozvieme celé herecké obsadenie. Po uvoľnení tohtoročného neuveriteľne kvalitného akčného filmu John Wick: Chapter 2 sme ani nič iné neočakávali. Štúdio Lionsgate už niekoľko krát zmenilo oficiálny dátum vydania filmu, no pri tom poslednom našťastie ostávajú aj dnes. Takže kedy sa uvidíme v kine, aby sme zakončili príbeh tejto ikonickej postavy? Stane sa tak 17. mája 2019 a už teraz sa neviem dočkať. Najlepšou správou je, že výroba bola predpokladaná až niekedy v lete budúceho roka. Ako sa však ukázalo, začať by sa mala pomerne skôr!

Koľko zásobníkov vystrieľa tentokrát?; Zdroj: screenrant.com

John Wick 3 už onedlho?

Omega Underground na svojej stránke uviedlo, že produkcia sa už zahájila a natáčať by sa malo začať hneď po sviatkoch. Taktiež nám ich najnovšie informácie odhaľujú, že scenárista Derak Kolstad dokončil písanie príbehu, čo je naozaj vzrušujúca novinka. Predsa len, ľudia očakávajú veľkolepé finále a žiadne sklamanie v tomto prípade nepripadá do úvahy. Síce nám nie je známe, kde sa bude príbeh odohrávať, no herec Keanu Reeves už niečo stihol naznačiť. Podľa jeho slov sa pravdepodobne celý štáb poberie do Jeruzalema a Tokya. Ak by sa tak stalo, bude naozaj zaujímavé sledovať, kam budú viesť kroky tohto akčného hrdinu.

Úspech, z ktorého chce štúdio Lionsgate ťažiť

Po úspechu v pokladnici, do ktorej si film pripísal viac ako 170 miliónov, nám bolo hneď oznámené pokračovanie. Niet sa čomu čudovať, nakoľko sa rozpočet pohyboval na hladine 40 miliónov. Ešte v máji nám Chad Stahelski oznámil, že výroba sa začne veľmi rýchlo. Pár mesiacov mi ako rýchlo nepríde, no jedno sa im poprieť nedá. Zapracovať na „dokonalom“ príbehu niekedy nie je jednoduché a cesta môže byť veľmi tŕnistá.

john wick 3
Zdroj: silverscreenbeat.com

Táto akčná séria sa samozrejme zaradila medzi tie najlepšie R-rated snímky a poukazuje nám na život bývalého nájomného vraha, ktorý až tak bývalý nie je. Nič netrvá večne a odpočinok vedľa verného psíka sa musel pobrať kade ľahšie. Na Johna Wicka je momentálne vypísaná obrovská odmena a žiaden nájomný vrah si nebude chcieť nechať ujsť tak „štedrú odmenu“. Keanu Reeves dúfa, že sa jeho postave podarí uniknúť z mesta New York a nájde svoje nové útočisko.

Mohlo by jeho novým domovom byť spomínané Tokyo? Alebo Jerulazem? To uvidíme až časom, pokým nám štúdio neprezradí aspoň kúsok z ich oficiálnych plánov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -