John Wick 4 ohlásil dátum premiéry! Kedy presne si pozrieme akčné pokračovanie?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Séria John Wick bez debaty patrí medzi najlepšie akčné filmy súčasnosti. S Keanu Reevesom ako titulným hrdinom nás tieto už tri príbehy sprevádzali smrťou, emóciami aj spokojným dovŕšením. Spolu so štýlovým vizuálom a naozaj dokonalými akčnými scénami si tak ľahko dokázala táto série získať milióny fanúšikov, ktorých určite poteší, že sa plánuje pokračovanie John Wick 4. Dokonca už vieme, kedy si ho pozrieme v kinách! Ako dlho si naň počkáme?

John Wick kvíz
Zdroj: ew.com

John Wick 4 ohlásil dátum premiéry!

Režisér Chad Stahelski už má za sebou fantastickú trilógiu, pri nej sa však zastaviť nechystá. Jeho akčný hrdina / bývalý nájomný zabijak sa totižto vráti aj v štvrtom filme, ktorý už dostal dátum vydania.

Správy prichádzajú po fantastickom úspechu snímky John Wick 3: Parabellum, ktorá momentálne kraľuje tržbám v kinách. Baba Jaga po svojej premiére zostrelila z prvého miesta naozaj veľkého konkurenta, ktorým bola marvelovka Avengers: Endgame. Predaje lístkov podľa informácií od služby Fandango prekonali oba predchádzajúce filmy, pričom tretia kapitola sa chváli aj skvelým 88% hodnotením na Rotten Tomatoes.

john wick 3 parabellum
Zdroj: twitter.com

S takýmto masívnym úspechom by bola naozaj hlúposť túto sériu teda ukončiť. Ako oznámil portál Collider, herec Ian McShane sa o Johnovi Wickovi vyjadril takto: „Možno aj po desiatich rokoch bude stálo pokračovať. Nikdy neviete, Keanu už vtedy môže šéfovať hotelu.“ Režisér Chad Stahelski sa vyjadril viac odmerane, keď na Reddite povedal, že „pokračovanie závisí od divákov.“ No a keďže mu ukázali, že ich to ešte baví, prinesie nám aj pokračovanie.

Film John Wick 4 ohlásil dátum premiéry. V amerických kinách sa začne premietať 21. mája 2021, môžeme teda očakávať, že na Slovensku si ho pozrieme o deň skôr. Oznámenie fanúšikom prináša priamo štúdio Lionsgate cez portál Variety, keď odkázalo: „Odslúžili ste. Budete k službám. John Wick: Kapitola 4 prichádza – 21. máj 2021.“

Mohlo by vás zaujímať: John Wick KVÍZ

john wick 3
Zdroj: silverscreenbeat.com

Videli ste už nového Johna Wicka 3, alebo vás táto filmová séria neberie? Tešíte sa na pokračovanie John Wick 4? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: collider.com, boxofficemojo.com, imdb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -