Cez ulice Paríža a drsnú púšť až k skvelému obsadeniu a akcii. O tom je nový trailer na film John Wick 4

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Chce slobodu. A je len jeden spôsob, ako ju môže získať. John Wick (Keanu Reeves) sa vracia vo svojom štvrtom sólovom filme, aby si vybojoval, čo chce. Ak sa do toho raz ponorí, niet cesty späť. Je jasné, že tak dostaneme skvelé množstvo akcie, o čom nás presviedča aj oficiálny trailer filmu John Wick 4, ktorý je plný aj skvelého obsadenia.

Do režisérskej stoličky sa už tradične (a po štvrtýkrát) vracia Chad Stahelski, ktorý sa však s Reevesom pozná už od čias prvých Matrix filmov. Opäť raz pracuje so skvelým obsadením, ktoré okrem Reevesa tvoria aj Donnie YenBill Skarsgård, Laurence Fishburne, Lance Reddick, Scott Adkins, Ian McShane, Hiroyuki Sanada, Shamier Anderson či Rina Sawayama.

Oficiálny trailer filmu John Wick 4

Nové zábery nám ukazujú, že režisér spolu s bojovými choreografmi sa opäť prekonávajú. Akčné zábery znova dvíhajú laťku o niečo vyššie, pričom to dopĺňajú výkony skvelých hercov. Odohrávať sa to bude ale aj v zaujímavom prostredí. V traileri vidíme v jednu chvíľu ulice a múzeá nachádzajúce sa v meste lásky – Paríži, v druhú tam však už John Wick jazdí na koni cez nehostinnú púšť. Synopsa filmu vyzerá nasledovne:

„John Wick odkrýva cestu k porážke rady zabijakov High Table. Ale predtým, ako si získa slobodu, musí Wick čeliť novému nepriateľovi so silnými alianciami po celom svete a silami, ktoré premieňajú starých priateľov na nepriateľov.“

Nielen novým filmom sa tento svet zabijakov rozšíri. K filmovej série sa už totiž točia aj spin-off projekty. Ide o minisériu The Continental, ktorá sa bude odohrávať v 70. rokoch minulého storočia a zameria sa na Wistona a začiatky hotela pre zabijakov. Ďalším bude film Ballerina, ktorý sa začína natáčať v Prahe. V ňom si zahrá hlavnú úlohu Ana De Armas, pričom už teraz vieme, že sa tam ukáže aj Reevesov John Wick.

Čo hovoríte na nové akčné zábery? Tešíte sa na štvrtý film zo série?

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -