Keanu Reeves je späť v úlohe ikonického zabijaka v prvej ukážke filmu John Wick 4

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Počas panelu Directors on Directing na tohtoročnom Comic-Cone v San Diegu sa k zakladateľovi portálu Collider Stevenovi Weintraubovi pripojili režisérske legendy Tim Miller, Andrew Stanton a Chad Stahelski. Dôvodom bola diskusia o ich nadchádzajúcich filmoch a pripravovanej práci. A keďže John Wick 4 je ešte stále rok pred nami, Stahelski si pre fanúšikov pripravil nečakané prekvapenie – prvý krátky trailer pripomínajúci príchod najkrvavejšieho dielu z ikonickej akčnej franšízy.

Franšíza Johna Wicka vznikla v roku 2014, kedy sa Keanu Reeves prvýkrát objavil na plátnach kín ako titulný charakter John Wick. S jedinečným príbehom! Bývalý nájomný vrah je nútený vrátiť sa do kriminálneho podsvetia po tom, čo sa do jeho domu vlámali ruskí členovia mafie a zavraždili mu šteniatko Daisy.

Prvý krátky trailer k akčnému filmu John Wick 4

Najnovšia ukážka nás v jednej minúte zoznámila s úplne novými zábermi. Vidieť Johnov tréning a neustavičné bitie veľkého množstva nepriateľov. Obzvlášť epický záber vidieť pri scéne s nunčákmi, ktoré si môžeš pozrieť aj na novom plagáte nižšie.

Reeves si úlohu zopakuje, tak ako aj niekoľko hercov z minulých filmov. Nebude chýbať ani jeho bývalý kolega z Matrixu Laurence Fishburne (Ant-Man a Wasp). Do filmu sa tiež vrátili Ian McShane ako Winston, Lance Reddick ako CharonDonnie YenShamier AndersonBill SkarsgårdRina SawayamaHiroyuki SanadaScott Adkins a Clancy Brown.

Novinka od štúdia Lionsgate mala pôvodne doraziť do kín v máji 2O22, ale oneskorenie z dôvodov pandémie a zaneprázdnenosti hercov film presunulo do roku 2023. Oficiálny dátum vydania je momentálne stanovený na 24. marca 2023. Podrobnosti o dejovej línii zatiaľ nepoznáme, ale to by sa mohlo zmeniť v najbližších mesiacoch. Do tej doby si nezabudni vychutnať novú upútavku a plagát, ktorý ťa perfektne navnadí na ďalšie epickú jazdu plnú vystrieľaných zásobníkov a zbesilej akcie.

John Wick 4 trailer plagát
Zdroj: gaatimes.com

Páčil sa ti prvý krátky trailer k akčnému filmu John Wick 4? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -