Akčný klenot John Wick: Chapter 3 sa nám opäť pripomína! Bude sa dátum premiéry znova meniť?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

John Wick: Chapter 3 sa nám opäť pripomína!

Keanu Reeves sa vráti ako titulná postava vo filme John Wick: Chapter 3 a celá trilógia sa uzavrie 23. mája 2019. Nadchádzajúci film sa nám pripomína v krátkej ukážke, v ktorej sa nevyskytuje nikto iný, ako samotný John Wick!

john wick 3
Zdroj: movdb.net

Na režisérske kreslo sa vracia Chad Stahelski, ktorému scenár napísal Derek Kolstad. Ako sme už spomínali v predchádzajúcom článku, vo filme sa vyskytuje obrovský počet hereckých hviezd ako Ruby Rose, Ian McShane, Laurence Fishburne, John Leguizamo, Lance Reddick a Common. Do tejto nabitej posádky sa pridáva aj nová tvár Hiroyuki Sanada. To však určite nie je všetko a herecké obsadenie sa bude každým dňom rozširovať.

Oficiálna dejová línia filmu John Wick: Chapter 3

John Wick (Keanu Reeves) je na úteku z dvoch príčin… na jeho hlavu je vypísaný celosvetový kontrakt vo výške 14 miliónov dolárov a taktiež uteká pre porušenie pravidiel hotelu Continental – zabitie na pôde hotela. Obeť bola členom rady a preto bol vypísaný otvorený kontrakt. John by mal byť popravený, avšak stáva sa výnimkou s tým, že mu manažér hotela dáva jednohodinovú milosť, než sa z neho stane “Excommunicado.” Členstvo bolo zrušené, čo znamená zákaz všetkých služieb a zákaz komunikácie s členmi. John sa snaží využiť miestnych na prežitie, kde si bude musieť vyzabíjať cestu z mesta New York.

Ste pripravení na dávku akcie, ktorú nezažijete pri žiadnom inom filme? Cez koľko mŕtvol sa bude musieť John predrať? To všetko uvidíme až v deň premiéry, no do tej doby nás určite štúdio Lionsgate zahrnie kvalitnými ukážkami a plagátmi zo sveta Johna Wicka. Natáčanie by sa malo začať už čoskoro a takáto novinka dokáže vyčarovať úsmev a tvári. Tešíte sa na nadchádzajúci film, ktorý 23. mája 2019 ukončí túto úspešnú trilógiu?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -