Skráťte si čakanie na pokračovanie Johna Wicka jeho Úprimným Trailerom!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Čo je Úprimný Trailer?

Úprimný trailer (Honest Trailers) vznikol preto, aby v jednom krátkom videu, vtipne poukázal na chyby vo filme. Väčšinou sa jedná o nelogickosť deja, zbytočné naťahovanie filmu ale aj časté opakovanie jednotlivých slov. Tieto trailery tu existujú už nejakú dobu. Konkrétne sú to 4 roky a za ten čas, si s nimi kanál Screen Junkies vydobyl na youtube veľké meno. Momentálne majú 5,8 milióna odoberateľov a celkovo 190 honest trailerov. Screen Junkies majú samozrejme aj iné videá na svojom kanáli, ktoré určite stoja za pozretie. Tento týždeň si urobili srandu z filmu John Wick.

John Wick Honest Trailer

Pokračovanie známeho akčného zabijaka Johna Wicka sa blíži! O John Wick: Chapter 2 sme sa rozpísali už viac krát, všetko potrebné nájdete na tomto odkaze. A kedže sa blíži dvojka, fanúšikovia Honest Trailerov si vypýtali jeden práve pre prvý diel Johna Wicka! Úprimný Trailer Vám za pár minút vysvetlí všetky nelogickosti deja, a neberie si servítku pred ústa. Podobal sa Vám John Wick na nezmyselnú strielačku a.k.a Call of Duty? Áno, nie ste jediní, Screen Junkies na to majú rovnaký názor!

Úprimný trailer tvorí youtube kanál Screen Junkies
Úprimný trailer urobil youtube kanál Screen Junkies, Zdroj: Zdroj: moovieboozer.com

Pobavilo vás toto video? Sledujete prácu Screen Junkies? O svoje názory sa s nami podeľte v komentároch.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -