Herec Johnny Depp končí v sérii Fantastické zvery. Bude postava Grindelwalda preobsadená?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Herec Johnny Depp končí v sérii Fantastické zvery ako temný čarodejník Gellert Grindelwald. Jedná sa o jediné očividné východisko zo situácie, ktoré zapríčinil súdny spor medzi hercom a britskými bulvárnymi novinami The Sun. Celé to odštartovalo v máji roku 2016 počas rozvodu s jeho dnes už bývalou manželkou Amber Heard (Aquaman).

Vtedy sa na verejnosť dostali obvinenia z domáceho násilia, ktoré voči hercovi vzniesla jeho exmanželka. Toho sa v roku 2018 chytil bulvárny denník The Sun, ktorý Deppa nazval „tyranom svojej manželky“. Herec preto podal žalobu pre ublíženie na cti, no tento súdny spor pred pár dňami prehral. A to si odnieslo svoje následky.

Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny RECENZIA
Zdroj: pursuenews.com

Johnny Depp končí v sérii Fantastické zvery

Štúdio Warner Bros. deň na to herca požiadalo o to, aby dobrovoľne odstúpil od svojej úlohy Grindelwalda v sérii Fantastické zvery. Depp tak učinil a verejné prehlásenie uverejnil na svojom Instagrame.

„Vzhľadom na posledné udalosti by som chcel urobiť nasledujúce krátke vyhlásenie.

Najskôr by som sa chcel poďakovať všetkým, ktorí ma obdarili svojou podporou a lojalitou.

Bol som pokorený a dojatý z vašich mnohých správ o láske a obavách, najmä za posledných pár dní.

Po druhé, rád by som vás informoval, že ma spoločnosť Warner Bros. požiadala o rezignáciu vo svojej úlohe Grindelwalda vo filme Fantastické zvery a ja som túto žiadosť rešpektoval a súhlasil s ňou.

Na záver by som chcel povedať toto.

Surrealistický rozsudok súdu vo Veľkej Británii nezmení môj boj o pravdu a potvrdzujem, že sa plánujem odvolať.

Moje odhodlanie zostáva silné a mám v úmysle dokázať, že obvinenia proti mne sú nepravdivé. Môj život a kariéra nebudú definované týmto jedným momentom.

Ďakujem za čítanie!“

Herec dal najavo, že sa nehodlá vzdať a na rozhodnutie súdu vo Veľkej Británii plánuje podať odvolanie. To však nič nezmení na fakte, že Depp v úlohe Grindelwalda končí a neukáže sa ani v pripravovanom filme Fantastické zvery 3. Aj jeho produkcia musela byť pozastavená kvôli celosvetovej pandémii, no už bola obnovená a nakrúcanie je opäť v plnom prúde.

Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny RECENZIA
Zdroj: pursuenews.com

Úloha Grindelwalda bude preobsadená

Pôvodne bola premiéra naplánovaná na november 2021, no nakoniec musela byť presunutá na leto roku 2022. Štúdio Warner Bros. už oficiálne prehlásilo, že jeho úloha bude preobsadená iným hercom. Jeho meno zatiaľ neprezradili.

„Johnny Depp odíde z franšízy Fantastické zvery. Ďakujeme Johnnymu za doterajšiu prácu na filmoch. Film Fantastické zvery 3 sa momentálne nakrúca a úloha Gellerta Grindelwalda bude preobsadená. Film bude v kinách po celom svete debutovať v lete 2022.“

Samozrejme, fanúšikovia po celom svete vyjadrili na internete svoj nesúhlas s týmto rozhodnutím a vyzerá to tak, že mnoho z nich bude návštevu kina tretej časti bojkotovať. Týmto si zavarilo aj samotné štúdio Warner Bros., pretože finančná strata sa na ich rozhodnutí určite preukáže.

Zároveň fanúšikovia bojujú za to, aby aj hercova exmanželka Amber Heard odstúpila od svojej úlohy vo filme Aquaman, ktorý tiež spadá pod Warner Bros. Určité obvinenia, dôkazy a telefonáty totiž hovoria, že práve ona bola vo vzťahu tým „tyranom“.

Prípad budeme aj nadaľej sledovať a o všetkých novinkách vás budeme včas informovať.

Mrzí vás, že Johnny Depp končí v sérii Fantastické zvery? Máte nejakú predstavu o tom, ktorý herec by mohol obsadiť jeho úlohu? Vaše názory nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: screenrant.com, variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -