Joker 2 bude… muzikál? Neuveríte, ktorá spevácka hviezda stvárni Harley Quinn!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Lady Gaga ako Harley Quinn vo filme Joker 2

Vopred upozorňujeme, že sa nejedná o prvý apríl. V neočakávaných správach sa dozvedáme vývoj k pokračovaniu Joker: Folie à Deux od režiséra Todda Phillipsa. Špekulácie, že sa vo filme objaví i Harley Quinn začali, keď filmár zdieľal fotografiu oscarového Joaquina Phoenixa čítajúc scenár k dvojke. Jeho podnázov možno preložiť ako „The Madness of Two“, teda „Šialenstvo dvoch“. To jasne naznačuje, že Arthur Fleck bude mať v pokračovaní s kým zdieľať svoje šialenstvo. Teraz sa dozvedáme, že tým niekým môže byť vo filme Joker 2 speváčka a tiež oscarová herečka Lady Gaga!

Zlatú sošku získala za muzikál Zrodila sa hviezda a minulý rok stvárnila hlavnú úlohu v životopisnej dráme Klan Gucci od Ridleyho Scotta. Teraz sa nachádza v jednaní o rolu doktorky Harleen Quinzel, ktorá sa v psychiatrickej liečebni Arkham Asylum zamilovala do svojho pacienta, Jokera. Doposiaľ jedinú hranú verziu tejto postavy stvárňuje v DCEU herečka Margot Robbie.

Joker 2 Lady Gaga
Zdroj: joblo.com

Bude to… muzikál?

Ešte väčším prekvapením je, že režisér Todd Phillips chce film Joker: Folie à Deux nakrútiť ako… muzikál? Naozaj odvážny krok vzhľadom na to, že prvá časť zarobila astronomickú miliardu dolárov v celosvetových zárobkoch a získala dvanásť nominácií na Oscara. Dve z toho Joker premenil na výhry za najlepšieho herca v hlavnej úlohe (Joaquin Phoenix) a najlepší originálny soundtrack (Hildur Guðnadóttir).

Lady Gaga zatiaľ zmluvu nepodpísala, no nachádza sa v aktívnom jednaní a dohovoroch so štúdiom. Bližšie informácie o príbehu zatiaľ nepoznáme, opäť ho napísal Phillips v spolupráci so Scottom Silverom. Možno sa dočkáme toho, že šialená Harley Quinn uvidí všetko okolo seba vo forme spevu a muzikálu. A keďže muzikály môžeme, tak sa už teraz nevieme dočkať toho, ako kvalitne bude Joker 2 spracovaný s možnými hudobnými číslami od Joaquina Phoenixa a potenciálne Lady Gaga.

Tiež vás prekvapil fakt, že Joker 2 má byť muzikál s Lady Gaga v roly Harley Quinn? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentárov!

Zdroj: deadline.com, variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -