Chcete si zahrať za Jokera alebo Harley Quinn? Do PUBG prídu ich skiny!

Nenechajte si ujsť

PUBG nám predstavuje novú spoluprácu, a to s DC Comics. Do hry nám prídu zatiaľ 2 nové skiny z filmu Suicide Squad. Samozrejme, jeden skin ako Joker a druhý ako Harley Quinn. No môžeme sa tešiť v budúcnosti aj na ďalšie vylepšenia z podobného odvetia? A koľko nás vlastne nové skiny budú stáť?

DC a Marvel sa púšťajú do hier!

No nie je to až vtipné? Pred pár mesiacmi sa potvrdila spolupráca medzi Epic Games, čiže tvorcami populárnej Battle Royale hry Fortnite spolu so štúdiom Marvel a teraz sa dozvedáme o tom, že ich konkurenti, Player Unknown’s Battlegrounds a DC taktiež nadväzujú spoluprácu. Od Marvelu sme vo Fortnite dokonca už videli aj event spojený s Thanosom. Prvým počinom DC by mali byť práve nové skiny.

Koľko si za nové skiny zaplatíme?

Podľa informácií, ktoré sa ku nám dostali, by nové skiny mali stáť dokonca viac ako samotné PUBG! Avšak, táto informácia nie je zatiaľ potvrdená.

Príde okrem 2 skinov ešte nejaká novinka?

Podľa traileru môžeme vidieť, že skiny asi nebudú jediná súčasť aktualizácie. Môžeme vidieť útek z väzenia a už teraz sa špekuluje, či nejde náhodou o nový mód. taktiež by do hry ako nová zbraň mohla prísť baseballová raketa Harley Quinn. Alebo že by to bola len časť obleku? Uvidíme!

Tešíte sa na nové skiny do PUBG, ktoré budú konečne aj filmové? Máte v pláne si ich kúpiť? Napíšte nám vaše názory na ne do komentárov! 

Zdroj: polygon.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -