DCEU má ďalší rozpracovaný film! Hlavnými predstaviteľmi bude Joker a jeho milá Harley Quinn!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Oficiálne novo potvrdený film s Jokerom a Harley je na ceste!

Po negatívnej vlne ohlasov na nový Jokerov film, Warner Bros prichádza ukľudňovať všetkých fanúšikov svojho univerza. Ohlásili totižto nový film, ktorý sa momentálne nachádza vo výrobe. Len aby bolo jasné, vo výrobe ich majú momentálne viac ako naplánovaných. Ak ale sledujete situáciu okolo Warner Bros a ich DC sveta, prekvapiť vás to nemôže. O ich najnovšie ohlásenom filme sa však vravelo už dávnejšie.

Presne tak, ide o ten film, ktorý sa mal volať Joker vs Harley Quinn. Warner Bros ho totižto počnúc dneškom oficiálne odkleplo. Samozrejme, názov filmu nie je vôbec jasný, ani jeho dátum vydania. Majte na pamäti, že to verzus mohla byť naozaj iba vymyslená informácia, pretože o žiadnom verzus sa momentálne nerozpráva. Zatiaľ teda vieme iba to, že nás čaká film s týmito dvoma postavami. Na palube sú už dokonca aj dvaja režiséri. Glen Ficarra a John Requa, ktorí majú na konte úspešný film Crazy, Stupid, Love. Keďže teda bude film v DCEU, pochopiteľne sa herci vrátia. Pre Jareda Leta to znamená, že si Jokera zahrá najmenej aspoň trikrát. Pre Margot Robbie to platí rovnako. Obaja sú totižto ešte potvrdení pre Gotham City Sirens a Suicide Squad 2.

Obľúbená fanúšikovská dvojica sa vráti vo vlastnom filme!
Obľúbená fanúšikovská dvojica sa vráti vo vlastnom filme!; Zdroj: comicbookmovie.com

Sme teda radi, že DCEU na svojho Jokera nezabúda. Bohužiaľ opäť sa na neho budú sústreďovať iba ako na hlavnú postavu. Na týchto záporákov by sme sa totižto mali pozerať iba ako na záporákov. Dúfame teda, že Warner Bros si všetkých s týmito filmami iba pripravuje na poriadnu anti-hrdinksú rolu. Ak sa totižto nič z toho nestane, budeme v nasledujúcich rokoch sledovať zbytočné filmy s dobrými zločineckými postavami. Už len fakt, že si Batman film bude musieť vybrať nového záporáka, pričom ich na plátne bolo predstavených hneď niekoľko, je smutný. My teda veríme, že Geoff Johns vie čo robí, a že konečne dá tento vesmír do poriadku!

Čo vravíte na film s Jokerom a Harley? Je podľa vás dobrý nápad robiť v tomto univerze filmy so záporákmi a nevyužívať ich ako záporákov pre hrdinov? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -