Našli sme nového Jokera? Tento slávny herec už vyjednáva so štúdiom!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Bude tento herec nový Joker?

Toľko komiksoviek sa na nás valí, až na niektoré pomaly zabúdame. Medzi tie, na ktoré sme takmer zabudli patrí samostatný Joker film, ktorý pred pár mesiacmi spravil docela veľký rozruch. Áno, ten, ktorý produkuje Martin Scorsese, ktorý nebude v novozačatom DCEU, ktorý si zobral na starosti Todd Phillips a ktorý bude vraj staromódnou gangsterkou. Ostala nám teda iba jediná otázka. Kto si tohto neuveriteľne populárneho záporáka zoberie na starosť teraz?

Ešte sa casting nepotvrdil, no prvé informácie nám vravia o populárnom hercovi, ktorý vraj už začal o tejto roli so štúdiom Warner Bros rokovať. Vravíme tu o trikrát na Oscara nominovanom Joaquinovi Phoenixovi, ktorého môžete poznať z filmov ako Gladiator (Gladiátor), Walk The Line, The Master (Majster) a Her (Ona). Ide o nesmierne talentovaného herca, pre ktorého by však išlo o prvý takýto projekt.

joaquin phoenix
Joaquin Phoenix; Zdroj: vulture.com

Ak by teda s týmto projektom súhlasil, mohlo by to znamenať dve veci. Buď sa chce Joaquin objaviť vo filme, o ktorom sa bude rozprávať celosvetovo, alebo je Joker film ďalším kvalitným filmom, v akých sa väčšinou tento herec objavuje. Nech už to je ako je, vývoj tejto komiksovky bude veľmi zaujímavý. Už len z hľadiska toho, že tu budú v jednom čase dvaja Jokerovia, takže diváci, ktorí filmové správy nečítajú, budú mať určite menší problém v orientovaní sa. Každopádne, režisér Todd Phillips má na konte pár skvelých filmov, no a ak bude Scorseseho produkcia výrazná, možno nás bude čakať veľmi zaujímavá komiksovka. Dúfame teda, že sa casting na nového Jokera ohlási už čoskoro.

Brali by ste Joaquina Phoenixa ako nového Jokera? Aký je zatiaľ váš postoj k tejto komiksovke? Budú podľa vás diváci zmätení z dvoch filmových Jokerov v jednej dobe? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -