Filmy

Joker na nových fotkách vytvára chaos v podzemí New Yorku a potvrdzuje finálny výzor make-upu!

Joker na nových fotkách vytvára chaos v podzemí New Yorku!

Tak už poznáme odpoveď na to, prečo sme včera videli oficiálne zverejnenie Jokerovho make-upu! Tak ako prvá fotka Jokera v civile, bolo to preto, aby sme tento výzor nevideli v uniknutých fotkách a videách z natáčania. Práve včera sa totižto točila veľká scéna v podzemí mesta New York kde predstaviteľ Joaquin Phoenix nádherne kráča v kompletnom novom Joker kostýme!

Inými slovami, Joker iba opäť tvorí chaos, ktorý miluje. Na internete sa teda zozbieralo hneď niekoľko fotiek, ktoré krásne a detailne ukazujú celý Jokerov kostým, ale aj jeho make-up, ktorý sa týmto potvrdzuje ako finálny. Následne vyšlo ešte aj video celej natočenej scény a my po jeho vidní musíme iba tlieskať, pretože ide o perfektnú scénu s Jokerom.

Z natáčania sa však odhalila ďalšia zaujímavá vec. Našiel sa plagát s Thomasom Wayneom (otcom Batmana) ako kandiduje na starostu mesta Gotham. Toho si v tomto filme strihne herec Brett Cullen. Sme teda naozaj veľmi zvedaví, ako moc mu volebné plány Joker zničí. Film je týmto oficiálne zasadený do 80. rokov, čiže je vylúčené, aby sa tento Joker stretol s verziou Batmana Bena Afflecka, i keď by si to možno mnohí po týchto fotkách priali.

Režisér Todd Phillips nás dokonca ešte potešil ďalšou jeho oficiálnou fotkou, ktorá tentokrát ukazuje postavu, ktorú si zahrá herečka Zazie Beetz. Tá je podľa všetkého tiež už na natáčaní. Sme teda veľmi zvedaví, ako moc bude film inšpirovaný komiksovými novelami ako Batman: The Killing Joke alebo Joker od Briana Azzarella. Za poseldné dni však tento film vyvolal na sociálnych sieťach taký záujem, že nepochybne už teraz ide o najočakávanejší DC projekt za posledné roky.

Čo hovoríte na nové fotky Joaquina Phoenixa ako Jokera? Ste spokojní s jeho hraním a výzorom? Čo od tohto filmu očakávate? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Herecké hviezdy ako obete i podvodníci vo filme Dokonalá lož

  Filmy

  TEÓRIA: Thanos stále žije a môže sa vrátiť do MCU. Potvrdzuje to táto vymazaná scéna z Avengers: Endgame

  Filmy

  Prečo má Elsa magické schopnosti a ako jej pomôže Anna? Ľadové kráľovstvo 2 už čoskoro odpovedá vaše otázky

  Filmy

  Máme sa na film V zajatí démonov 3 tešiť aj bez režiséra Jamesa Wana?

  1 Comment

  Pridaj komentár